Неділя, 28.11.2021, 02:26

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СПРАВЛЯННЯ НЕРУХОМОСТІ"
"АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СПРАВЛЯННЯ НЕРУХОМОСТІ"
ЗмиевскаяГНИДата: Вівторок, 30.09.2014, 10:21 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Користувачі
Повідомлень: 8420
Репутація: 0
Шановні платники податків! 30.09.2014 року з 15-00 до 16-00 год. відбудеться
інтернет-конференція з начальником ДПІ у Зміївському районі Гапон О.В.
на тему: "Актуальні питання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки". Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-конференції та отримати відповіді на актуальні запитання.

 
МАКСДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:08 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Яким чином виконуються обов’язки по сплаті податку нанерухоме майно відмінне від земельної ділянки, якщо об’єкт житлової нерухомості
перебуває  у власності неповнолітньоїособи?
 
ФедорчукДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:10 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Чизастосовуються штрафні санкції та пеня до ФО за несвоєчасну сплату податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
 
НИнаДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:13 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Які строки сплати податку на нерухоме майно, відмінне відземельної ділянки?
 
ГапонДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:15 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата МАКС ()
Яким чином виконуються обов’язки по сплаті податку нанерухоме майно відмінне від земельної ділянки, якщо об’єкт житлової нерухомостіперебуває у власності неповнолітньоїособи?
Доброго дня! Дякую за запитання. Згідно із ст.6 Сімейного кодексуУкраїни від 10 січня 2002 року № 2947-III правовий статус дитини має особа до
досягнення нею повноліття.Неповнолітньою вважається дитина увіці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.Відповідно до п.99.2 cт.99Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755 із змінами та
доповненнями грошові зобов’язання неповнолітніх осіб виконуються їх батьками
(усиновителями), опікунами (піклувальниками) до набуття неповнолітніми особами
цивільної дієздатності в повному обсязі.Батьки (усиновителі) неповнолітніх інеповнолітні у разі невиконання грошових зобов’язань неповнолітніх несуть
солідарну майнову відповідальність за погашення грошових зобов’язань та/або
податкового боргу.
 
СветлаяДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:15 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Хто є платникамиподатку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ?
 
ГапонДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:18 | Повідомлення # 7
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Федорчук ()
Чизастосовуються штрафні санкції та пеня до ФО за несвоєчасну сплату податку нанерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
Доброго дня! Дякую за запитання. Відповідно до п.126.1 cт.126 Податковогокодексу України від 02 грудня 2010 року №2755 із змінами та доповненнями у разі
якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом
строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до
відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:    при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днемстроку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної
суми податкового боргу;    при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днемстроку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної
суми податкового боргу.    Після закінчення встановлених ПКУ строків погашення узгодженогогрошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня (пп.129.1.1
п.129.1 ст.129 ПКУ).    Пеня, визначена пп.129.1.1 п.129.1 ст.129 ПКУ, нараховується на сумуподаткового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без
урахування суми пені) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки
Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу
або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин
таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті
(п.129.4 ст.129 ПКУ).
 
ЖеняСпасоваДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:18 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Що є базою оподаткуванняподатком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
 
ГапонДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:20 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата НИна ()
Які строки сплати податку на нерухоме майно, відмінне відземельної ділянки?
Доброго дня! Дякую за запитання. Відповідно до п.п. 265.10.1 п.265.10 ст. 265 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із
змінами та доповненнями податкове зобов’язання за звітний рік з податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується:    а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податковогоповідомлення-рішення;    б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числамісяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній
податковій декларації.
 
ВероНикаДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:21 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Який базовий податковий(звітний) період встановлений для податку на нерухоме майно, відмінне від
земельної ділянки?
 
VovaДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:23 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Яким чином платнику податку – ФО нараховується податокна нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у разі переведення протягом
року об’єкта нерухомого майна з житлового в нежитловий?
 
ГапонДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:26 | Повідомлення # 12
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Светлая ()
Хто є платникамиподатку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ?
Доброго дня! Дякую за запитання. Відповідно до пп.265.1.1 п.265.1ст.265 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами
та доповненнями платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної
ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є
власниками об’єктів житлової нерухомості. Підпунктом 265.1.2 п.265.1 ст.265 ПКУвизначено платників податку в разі перебування об’єктів житлової нерухомості у
спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:    а) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній частковійвласності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй
частку;    б) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній суміснійвласності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з
таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;    в) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній суміснійвласності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна
з цих осіб за належну їй частку.
 
НиколайДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:26 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Який порядок подання декларації та сплати податку нанерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за об’єкти нерухомості, що
знаходяться в АР Крим?
 
ГапонДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:32 | Повідомлення # 14
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ЖеняСпасова ()
Що є базою оподаткуванняподатком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
Доброго дня! Дякую за запитання. Відповідно до п.п. 265.3.1 п. 265.3ст. 265 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі
змінами та доповненнями (далі – ПКУ) базою оподаткування є загальна площа
об’єкта житлової нерухомості, в тому числі його часток.    База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їхчасток, які перебувають у власності ФО, обчислюється контролюючим органом на
підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно
надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно (п.п. 265.3.2 п.
265.3 ст.265 ПКУ).    Згідно п.п. 265.3.3 п. 265.3 ст. 265 ПКУ база оподаткування об’єктівжитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності ЮО,
обчислюється такими особами самостійно виходячи з загальної площі кожного
окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право
власності на такий об’єкт.    У разі наявності у платника податку – ФО більше одного об’єктаоподаткування, в тому числі різних видів (квартир, житлових будинків або
квартир і житлових будинків), база оподаткування обчислюється виходячи з
сумарної загальної площі таких об’єктів з урахуванням норм п.п. 265.4.1 п.
265.4 ст. 265 (п.п. 265.3.4 п. 265.3 ст. 265 ПКУ).
 
ГапонДата: Вівторок, 30.09.2014, 15:34 | Повідомлення # 15
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ВероНика ()
Який базовий податковий(звітний) період встановлений для податку на нерухоме майно, відмінне відземельної ділянки?
Доброго дня! Дякую за запитання. Згідно з пп. 265.6.1 п. 265.6 ст.265 Податкова кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та
доповненнями базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СПРАВЛЯННЯ НЕРУХОМОСТІ"
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz