П`ятниця, 03.12.2021, 10:06

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » Актуальні питання з погашення податкового боргу
Актуальні питання з погашення податкового боргу
ЗмиевскаяГНИДата: Понеділок, 28.07.2014, 09:32 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Користувачі
Повідомлень: 8420
Репутація: 0
Шановні платники податків! 28.07.2014 року з 11-00 до 12-00 год. відбудеться інтернет-конференція з начальником ДПІ у Зміївському районі Гапон О.В. на тему: "Актуальні питання з погашення податкового боргу". 
Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-конференції та отримати відповіді на актуальні запитання.
 
НиколайДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:16 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Що є джерелами самостійної сплатигрошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків відповідно
до ПКУ?
 
ЖеняСпасоваДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:24 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Яке
майно ФОП не може бути використане як джерело погашення податкового боргу?

Додано (28.07.2014, 11:24)
---------------------------------------------
Яка дата вважаєтьсядатою погашення податкового боргу?

 
ГапонДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:25 | Повідомлення # 4
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Николай ()
Що є джерелами самостійної сплатигрошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків відповідно до ПКУ?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно з п.87.1 ст.87 Податкового кодексу України джерелами самостійної сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів.
Сплата грошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків з відповідного платежу може бути здійснена також за рахунок надміру сплачених сум такого платежу (без заяви платника) або за рахунок помилково та/або надміру сплачених сум з інших платежів (на підставі відповідної заяви платника) до відповідних бюджетів.
Згідно з п. 87.8 ПКУ додатково до джерел, визначених у пункті 87.1 цієї статті, джерелом погашення податкового боргу банків, небанківських фінансових установ, у тому числі страхових організацій, можуть бути кошти, незалежно від джерел їх походження та без застосування обмежень, визначених у підпунктах 87.3.4 та 87.3.8 пункту 87.3 цієї статті, у сумі, яка не перевищує суму їх власного капіталу (без урахування страхових та прирівняних до них обов’язкових резервів, сформованих відповідно до закону). Визначення розміру власного капіталу здійснюється відповідно до законодавства України.
 
НиколайДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:30 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Чи дозволяється уступка грошовогозобов’язання або податкового боргу платника податків третім особам?

Додано (28.07.2014, 11:30)
---------------------------------------------
Як я можу дізнатися чи єподатковий борг у мого контрагента?

 
ГапонДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:32 | Повідомлення # 6
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ЖеняСпасова ()
Яке майно ФОП не може бути використане як джерело погашення податкового боргу?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до п. 87.3 ст. 87 Податкового кодексу України не можуть бути використані як джерела погашення податкового боргу платника податків:
майно платника податків, надане ним у заставу іншим особам (на час дії такої застави), якщо така застава зареєстрована згідно із законом у відповідних державних реєстрах до моменту виникнення права податкової застави;
майно, яке належить на правах власності іншим особам та перебуває у володінні або користуванні платника податків, у тому числі (але не виключно) майно, передане платнику податків у лізинг (оренду), схов (відповідальне зберігання), ломбардний схов, на комісію (консигнацію); давальницька сировина, надана підприємству для переробки, крім її частини, що надається платнику податків як оплата за такі послуги, а також майно інших осіб, прийняті платником податків у заставу чи заклад, довірче та будь-які інші види агентського управління;
майнові права інших осіб, надані платнику податків у користування або володіння, а також немайнові права, у тому числі права інтелектуальної (промислової) власності, передані в користування такому платнику податків без права їх відчуження;
кошти кредитів або позик, наданих платнику податків кредитно-фінансовою установою, що обліковуються на позичкових рахунках, відкритих такому платнику податків, суми акредитивів, що виставлені на ім’я платника податків, але не відкриті, суми авансових платежів;
майно, вільний обіг якого заборонено згідно із законодавством України;
майно, що не може бути предметом застави відповідно до Закону України «Про заставу»;
кошти інших осіб, надані платнику податків у вклад (депозит) або довірче управління, а також власні кошти юридичної особи (фізичної особи – підприємця), що використовуються для виплат заборгованості з основної заробітної плати за фактично відпрацьований час фізичним особам, які перебувають у трудових відносинах з такою юридичною особою.
 
ЖеняСпасоваДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:33 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Який порядок стягненняподаткового боргу платника податків - ФО у разі його смерті?
 
ГапонДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:33 | Повідомлення # 8
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ЖеняСпасова ()
Яка дата вважаєтьсядатою погашення податкового боргу?

Щодо другого питання.
Датою погашення податкового боргу є день зменшення абсолютного значення суми такого боргу, підтверджене відповідним документом.
 
ЖеняСпасоваДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:33 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Коли виникає право податкової застави?
 
ГапонДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:35 | Повідомлення # 10
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Николай ()
Чи дозволяється уступка грошовогозобов’язання або податкового боргу платника податків третім особам?

Згідно з п. 87.7 ст.87 Податкового кодексу України забороняється будь-яка уступка грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків третім особам. Положення цього пункту не поширюються на випадки, коли гарантами повного та своєчасного погашення грошових зобов’язань платника податків є інші особи, якщо таке право передбачено ПКУ.
 
НиколайДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:38 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Яким чином платник податку може отримати інформаціющодо відсутності податкової застави майна?
 
ГапонДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:38 | Повідомлення # 12
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Николай ()
Як я можу дізнатися чи єподатковий борг у мого контрагента?

На головній сторінці офіційного веб-сайта Міндоходів України створено банер «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».
Для отримання інформації щодо суб’єктів господарювання, у яких є податковий борг, необхідно ввести його код ЄДРПОУ або точну назву. Після введення такої інформації в одне з полів система здійснює пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання і надає результати пошуку, у тому числі інформацію про наявність або відсутність податкового боргу станом на певну дату (дату оновлення баз даних).
Оновлення баз даних відбувається 1 раз на місяць, тому якщо суб’єкт господарювання зареєстрований або внесений у одну із спеціалізованих баз протягом останніх 30 діб, то дані щодо нього будуть відсутні.
 
ГапонДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:39 | Повідомлення # 13
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ЖеняСпасова ()
Який порядок стягненняподаткового боргу платника податків - ФО у разі його смерті?

Згідно з п.99.1 ст.99 ПКУ грошові зобов’язання фізичної особи у разі її смерті або оголошення судом померлою виконуються її спадкоємцями, які прийняли спадщину (крім держави), в межах вартості майна, що успадковується, та пропорційно частці у спадщині на дату її відкриття.
Претензії спадкоємцям пред’являються органами Міндоходів в порядку, встановленому цивільним законодавством України для пред’явлення претензій кредиторами спадкодавця
Після закінчення строку прийняття спадщини грошові зобов’язання та/або податковий борг спадкодавця стають грошовими зобов’язаннями та/або податковим боргом спадкоємців.
Протягом строку прийняття спадщини на грошові зобов’язання та/або податковий борг спадкодавців пеня не нараховується.
У разі переходу спадщини до держави грошові зобов’язання померлої фізичної особи припиняються.
 
ЖеняСпасоваДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:42 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
В які строки надсилається податкова вимога і яківідомості вона повинна містити?
 
ГапонДата: Понеділок, 28.07.2014, 11:43 | Повідомлення # 15
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ЖеняСпасова ()
Коли виникає право податкової застави?

Згідно з п.89.1 ст.89 глави 9 розділу ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ право податкової застави виникає у разі:
несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов’язання, самостійно визначеної платником податків у податковій декларації, - з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку;
несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов’язання, самостійно визначеної контролюючим органом, - з дня виникнення податкового боргу.
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » Актуальні питання з погашення податкового боргу
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz