Неділя, 28.11.2021, 01:33

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ"
"АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ"
ЗмиевскаяГНИДата: Понеділок, 31.03.2014, 10:15 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Користувачі
Повідомлень: 8420
Репутація: 0
Шановні платники податків! 31.03.2014 року з 14-00 до 15-00 год. відбудеться інтернет-конференція з начальником ДПІ у Зміївському районі Гапон О.В. на тему: "Актуальні питання оподаткування юридичних осіб".
Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-конференції та отримати відповіді на актуальні запитання
 
МаричкаДата: Понеділок, 31.03.2014, 13:52 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Чи потрібно подавати декларацію про майновий
стан та доходи громадян виїжджаючим на постійне місце життя за кордон?
 
ЖеняСпасоваДата: Понеділок, 31.03.2014, 13:56 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
З якими ризиками стикаютьсяпрацівники, які погоджуються на отримання зарплати «в конвертах»?
 
ГапонДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:07 | Повідомлення # 4
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Маричка ()
Чи потрібно подавати декларацію про майновий стан та доходи громадян виїжджаючим на постійне місце життя за кордон?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно п. 179.3 ст. 179. Податкового кодексу України, платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу Міндоходів податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.
Орган Міндоходів протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.
 
ГапонДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:08 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ЖеняСпасова ()
З якими ризиками стикаютьсяпрацівники, які погоджуються на отримання зарплати «в конвертах»?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Працівники, які погоджуються на заробітну плату «в конвертах», стикаються з наступними проблемами:
- відмова у виплаті належної заробітної плати через виникнення конфлікту з роботодавцем;
- відмова в оплаті щорічної відпустки або компенсації за неї;
- неможливість отримання повної або часткової компенсації за лікарняним листком;
- втрата права на соціальне забезпечення в разі безробіття, народження дитини тощо;
- низька пенсія через те, що пенсійні відрахування були здійснені не в повному обсязі;
- позбавлення соціального захисту в разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.
 
ВасилисаДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:09 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Які
звернення не підлягають розгляду та вирішенню?
 
Tatina2013Дата: Понеділок, 31.03.2014, 14:10 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Чи необхідно подавати річнуподаткову декларацію про майновий стан і доходи фізичній особи, яка у звітному
календарному році отримала дохід від продажу нерухомого майна, яке перебувало у
власності понад три роки?
 
TarasДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:12 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Які методивикористовуються для визначення ціни у контрольованих операціях?
 
ГапонДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:16 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Доброго дня! Дякую за запитання.
Цитата Василиса ()
Які звернення не підлягають розгляду та вирішенню?

Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 Закону України «Про звернення громадян», та звернення осіб, визнаних судом недієздатними.
Рішення про припинення розгляду такого звернення приймає керівник органу, про що повідомляється особі, яка подала звернення.


Повідомлення відредагував Гапон - Понеділок, 31.03.2014, 14:18
 
ГапонДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:21 | Повідомлення # 10
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Tatina2013 ()
Чи необхідно подавати річнуподаткову декларацію про майновий стан і доходи фізичній особи, яка у звітному календарному році отримала дохід від продажу нерухомого майна, яке перебувало у власності понад три роки?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Враховуючи те, що дохід, отриманий фізичною особою у звітному календарному році від продажу не частіше одного разу протягом звітного року нерухомого майна, яке перебувало у власності понад три роки, не оподатковується, то подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи не обов’язково.
 
ГапонДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:35 | Повідомлення # 11
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Taras ()
Які методивикористовуються для визначення ціни у контрольованих операціях?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Методи визначення ціни у контрольованих операціях встановлені п.39.3 ст.39 Податкового кодексу України. Відповідно до пп.39.3.1 п.39.3 ст.39 Податкового кодексу визначення ціни з метою оподаткування доходів платників податків, що є сторонами контрольованої операції, здійснюється за одним із зазначених методів: порівняльної неконтрольованої ціни (аналогів продажу); ціни перепродажу; «витрати плюс»; чистого прибутку; розподілення прибутку.
Під час вибору методу, що використовується для визначення ціни в контрольованій операції, повинні враховуватися повнота і достовірність вихідних даних, а також обґрунтованість коригування, що здійснюється з метою забезпечення зіставності умов проведення контрольованої та зіставних операцій.
Допускається використання комбінації двох і більше методів, передбачених пп.39.3.1 п.39.3 ст.39 Податкового кодексу. Платник податку використовує будь-який метод, який він обґрунтовано вважає найбільш прийнятим, однак у разі, коли існує можливість застосування і методу порівняльної неконтрольованої ціни (аналогів продажу), і будь-якого іншого методу, застосовується метод порівняльної неконтрольованої ціни (аналогів продажу).
Методику визначення ціни страхового тарифу затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, виходячи з положень ст..39 ПКУ. Методику визначення ціни банківських послуг затверджує Національний банк України та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, виходячи з положень ст.39 Податкового кодексу.
 
МАРИЯДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:42 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Який строк дії посилених сертифікатів відкритих ключів від АЦСК ІДДМіндоходів?
 
КристиДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:43 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Що робити, коли при підписанні документу виникаєпомилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено»?
 
ГапонДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:45 | Повідомлення # 14
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата МАРИЯ ()
Який строк дії посилених сертифікатів відкритих ключів від АЦСК ІДДМіндоходів?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Строк дії посилених сертифікатів відкритих ключів, отриманих від АЦСК ІДД Міндоходів, не перевищує двох років з моменту їх формування.
 
ГапонДата: Понеділок, 31.03.2014, 14:47 | Повідомлення # 15
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Кристи ()
Що робити, коли при підписанні документу виникаєпомилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено»?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Необхідно перевірити:
- який ключ ЕЦП використовується першим? (вірна послідовність підписів Бухгалтер-директор-електронна печатка);
- якщо ключ обрано вірно, слід звернути увагу на правильність введення паролю, а саме регістр вводу паролю, мову клавіатури тощо (створений пароль може містити особливі символи, які відрізняються за розташуванням на клавіатурі);
- чи змінювалось ім’я файлу особистого ключа? (у разі зміни ім’я файлу особистий ключ буде пошкоджено, тому необхідно звернутися до представництва АЦСК ІДД Міндоходів, в якому отримували послуги ЕЦП, подати заяву на скасування посиленого сертифіката, згенерувати новий особистий ключ та отримати відповідний йому посилений сертифікат відкритого ключа).
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ"
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz