Неділя, 28.11.2021, 00:57

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ОСНОВНІ АСПЕКТИ КАМПАНІЇ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН-2014
ОСНОВНІ АСПЕКТИ КАМПАНІЇ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН-2014
ЗмиевскаяГНИДата: Понеділок, 27.01.2014, 10:33 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Користувачі
Повідомлень: 8420
Репутація: 0
Шановні платники податків! 27.01.2014 року з 16-00 до 17-00 год. відбудеться інтернет-конференція з заступником начальника ДПІ у Зміївському районі Грабар Т.М. на тему: "Основні аспекти кампанії декларування доходів громадян-2014". Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-конференції та отримати відповіді на актуальні запитання
 
Tatina2013Дата: Понеділок, 27.01.2014, 17:07 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Якіє обмеження щодо нарахування податкової знижки?
 
ГапонДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:14 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Tatina2013 ()
Якіє обмеження щодо нарахування податкової знижки?

Доброго дня! Дякую за запитання!
Відповідно до пункту 166.4 статті 166 розділу ІV «Податок на доходи фізичних осіб» Податкового кодексу податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту - фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має про це відмітку у паспорті.
Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 Кодексу.
Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
 
ВасилисаДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:14 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
За навчання своєї дитини сплачує фізичнаособа — підприємець. Чи має вона право на податкову знижку?
 
НиколайДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:19 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Протягом якого терміну відбувається  повернення платнику податок на  доходи фізичних осіб за результатамизастосування права на податкову знижку?
 
ГапонДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:21 | Повідомлення # 6
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Василиса ()
За навчання своєї дитини сплачує фізичнаособа — підприємець. Чи має вона право на податкову знижку?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно з п. 166.3 ст. 166 розділу IV Податкового Кодексу, платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 цього Кодексу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати. Разом з тим, відповідно до пп. 166.4.2 п. 166.4 статті 166 Податкового кодексу, загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному податковому році, не може перевищувати суму річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 статті 164 Податкового кодексу. Згідно з пп. 14.1.48 п. 14.1 статті 14 Податкового кодексу заробітна плата з метою розділу IV цього Кодексу — основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму відповідно до закону.
Таким чином, фізична особа — підприємець не має права на податкову знижку щодо доходів, одержаних від підприємницької діяльності.
 
NataliДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:22 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Яздаю власну квартиру в оренду, які податки я маю платити, чи зобов’язана
подавати декларацію?
 
ГапонДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:24 | Повідомлення # 8
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Николай ()
Протягом якого терміну відбувається  повернення платнику податок на  доходи фізичних осіб за результатамизастосування права на податкову знижку?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно з підпунктом 14.1.170 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.
Відповідно до пункту 179.8 статті 179 Кодексу сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.
 
МаричкаДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:25 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Коли необхідно сплатити суму податку,зазначену в річній податковій декларації про доходи?
 
КристиДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:29 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Чи може замість мене  заповнити декларацію про майновий стан ідоходи інший член сім’ї?
 
ГапонДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:29 | Повідомлення # 11
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Natali ()
Яздаю власну квартиру в оренду, які податки я маю платити, чи зобов’язана подавати декларацію?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Здаючи нерухомість в оренду, не забувайте нотаріально посвідчувати ці відносини, при цьому декларувати доходи та сплачувати податки до бюджету.
Громадяни, які надають в оренду іншим громадянам нерухомість (квартири, будинки, кімнати тощо), зобов’язані самостійно нараховувати та сплачувати податок з доходів фізичних осіб до бюджету за ставкою 15% та/або 17%. Податок сплачується протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу.
Після закінчення звітного календарного року таким платникам податку слід подати декларацію про доходи до податкової інспекції за місцем проживання до 1 травня поточного року.
 
ГапонДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:30 | Повідомлення # 12
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Маричка ()
Коли необхідно сплатити суму податку,зазначену в річній податковій декларації про доходи?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до статті 49 Податкового кодексу, платники податку на доходи фізичних осіб подають до 1 травня року, що настає за звітним, до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік. Відповідно до пункту 179.7 статті 179 Податкового кодексу фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.
 
ГапонДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:33 | Повідомлення # 13
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Кристи ()
Чи може замість мене  заповнити декларацію про майновий стан ідоходи інший член сім’ї?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно із п.179.5 ст.179 розділу ІУ ПКУ податкова декларація заповнюється платником податку самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником податку здійснювати таке заповнення, у порядку, передбаченому главою 2 розділу ІІ цього Кодексу.
Відповідно до п.179.6 ст. 179 розділу ІУ ПКУ обов’язок щодо заповнення та подання податкової декларації від імені платника податку може покладатися також на інших осіб:
опікуна або піклувальника - щодо доходів, отриманих неповнолітньою особою або особою, визнаною судом недієздатною;
спадкоємців (розпорядників майна, державних виконавців) - щодо доходів, отриманих протягом звітного податкового року платником податку, який помер;
державного виконавця, уповноваженого здійснювати заходи щодо забезпечення майнових претензій кредиторів платника податку, визначеного в установленому порядку банкрутом.
 
ОльгаКотлярДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:35 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
В яку податковуінспекцію  слід подавати декларацію: замісцем прописки чи фактичного проживання?
 
ГапонДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:36 | Повідомлення # 15
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ОльгаКотляр ()
В яку податковуінспекцію  слід подавати декларацію: замісцем прописки чи фактичного проживання?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Платник податків, який відповідно до норм чинного законодавства зобов’язаний (має право) надати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але на той час проживає не за місцем реєстрації (прописки), а в іншому місці, то він має подати декларацію до органу державної податкової служби за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними.
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ОСНОВНІ АСПЕКТИ КАМПАНІЇ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН-2014
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz