Середа, 22.11.2017, 00:58

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » До 1 липня контролюючим органом не надіслано
До 1 липня контролюючим органом не надіслано
ГапонДата: П`ятниця, 08.09.2017, 11:16 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5010
Репутація: 0
До 1 липня контролюючим органом не надіслано повідомлення-рішення просплату транспортного податку: чи застосовується відповідальність до фізичної
особи за його несплату?08.09.2017Відповідно до підпункту267.6.1 пункту 267.6 статті 267 Податкового кодексу України від 02.12.2010
№2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) обчислення суми транспортногоподатку (далі – податок) з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб
здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.Згідно з підпунктом 267.6.2 пункту 267.6статті 267 Кодексу податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум
податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику
податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового
податкового (звітного) періоду (року). Щодо об’єктів оподаткування, придбаних
протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з
місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган
надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання
інформації про перехід права власності.Нарахування податку та надсилання (вручення)податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам – нерезидентам
здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що
перебувають у власності таких нерезидентів.Таким чином, оскільки сума грошовогозобов’язання розраховується контролюючим органом, то платник податків не несе
відповідальності за своєчасність, достовірність і повноту нарахування такої
суми, проте несе відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого
узгодженого грошового зобов’язання і має право оскаржити зазначену суму у
порядку, встановленому Кодексом (пункт 54.5 статті 54 Кодексу).
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » До 1 липня контролюючим органом не надіслано
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz