Середа, 18.10.2017, 05:38

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи має право фізична особа – підприємець
Чи має право фізична особа – підприємець
ГапонДата: П`ятниця, 21.07.2017, 10:48 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4865
Репутація: 0
Чи має право фізична особа – підприємець на податкову знижку приотриманні доходів від підприємницької діяльності?21.07.2017 Згідно з п.166.3 ст.166розділу IV «Податок на доходи фізичних осіб» Податкового Кодексу України від
02.12.2010 №2755-VI (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб має
право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу
платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з
урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 ПКУ, фактично здійснені ним
протягом звітного податкового року витрати.Перелік витрат, дозволених до включення доподаткової знижки, визначено у п.166.3 ст.166 ПКУ.При цьому, відповіднодо п.п.166.4.2 п.166.4 ст.166 ПКУ загальна сума податкової знижки, нарахована
платнику податку у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного
загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого якзаробітна плата, зменшена з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 ПКУ.Згідно з п.п.14.1.48п.14.1 ст.14 ПКУ заробітна плата для цілей розділу ІV ПКУ це основна тадодаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які
виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового
найму згідно із законом.Крім того п.п.14.1.170п.14.1 ст.14 ПКУ визначено, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктамигосподарювання, це документально підтверджена сума (вартість) витрат платникаподатку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів
– фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється
зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за
наслідками такого звітного року у вигляді заробітноїплати, у випадках, визначених ПКУ.Отже, фізична особа – підприємець не має правона податкову знижку щодо доходів, одержаних від підприємницької діяльності.Відповідне питання тавідповідь на нього розміщене у категорії 103.05 Бази знань, що знаходиться на
сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного
веб-порталу ДФС України за посиланнямhttp://zir.sfs.gov.ua у розділі: «ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ З БАЗИЗНАНЬ».
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи має право фізична особа – підприємець
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz