Субота, 23.09.2017, 20:13

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » В яких випадках подається додаток до Критеріїв оцінки
В яких випадках подається додаток до Критеріїв оцінки
ГапонДата: Понеділок, 10.07.2017, 11:28 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4772
Репутація: 0
В яких випадках подається додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків,достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі ?06.07.2017 - Головне управління ДФС у ХарківськійобластіГУ ДФС у Харківській області повідомляє, щопочинаючи з 01.07.2017 реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування
в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) може бути зупинена
відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ у разі відповідності такої податкової
накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків,
достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування
в ЄРПН.Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх длязупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному
реєстрі податкових накладних, затверджено наказом Міністерства фінансів України
від 13.06.2017 №567, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.06.2017
за № 753/30621 (далі – Критерії).Оцінка ступеня ризиків, достатніх длязупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН
здійснюється ДФС шляхом проведення постійного автоматизованого моніторингу
відповідності податкових накладних / розрахунків коригування цим Критеріям
(далі - Моніторинг).Моніторинг здійснюється ДФС на підставіаналізу даних звітних показників платника податку, наявної податкової
інформації, а також інформації, поданої платником податку за формою згідно з
додатком до цих Критеріїв, яка відображає специфіку господарської діяльності
платника податку окремо за кожним видом економічної діяльності, якщо така
інформація врахована комісією Державної фіскальної служби України, яка приймає
рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або
відмову в такій реєстрації (далі - Комісія ДФС).Платник податку у разі отримання квитанції прозупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН має
право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника
податків за встановленою формою J(F)1312301 (далі – Таблиця).Таблиця надсилається виключно в електронномувигляді засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації у
порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису
відповідальних осіб.Електронні формати Таблиці розміщенні наофіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податків
про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр
електронних форм податкових документів.Таблиця може бути сформована та надісланачерез особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника»,
вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через
офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Таблиці в електронному
вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке
програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого
формату (стандарту).Підтвердженням про отримання Таблиці є першаквитанція (квитанція про доставку). Після обробки та розгляду Комісією ДФС
Таблиці платнику протягом п’яти робочих днів направляється друга квитанція, в
якій зазначається інформація про результат розгляду (врахування/неврахування
інформації).При заповненні Таблиці необхідно заповнювативид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної
діяльності (КВЕД ДК 009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно
з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010).При поданні Таблиці відповідно до видуекономічної діяльності необхідно обов’язково зазначити коди товарів згідно з
УКТ ЗЕД/послуг згідно з Державним класифікатором продукції послуг (ДК
016-2010), що на постійній основі таким платником постачаються
(виготовляються), а також платник може зазначити коди товарів/послуг, які ним
придбаваються (отримуються) для їх виготовлення.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » В яких випадках подається додаток до Критеріїв оцінки
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz