Неділя, 15.07.2018, 21:35

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Гапон  
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Який термін повернення податку на доходи фізичних осіб
Який термін повернення податку на доходи фізичних осіб
ГапонДата: Вівторок, 04.07.2017, 14:07 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5478
Репутація: 0
Який термін повернення податку на доходи фізичних осіб платнику податкувнаслідок застосування права на податкову знижку?04.07.2017 Відповідно до п.179.8 ст.179 розділу IV«Податок на доходи фізичних осіб» Податкового кодексу України від 02.12.2010
№2755-VI зі змінами та доповненнями сума, що має бути повернена платнику
податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому
комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену у
податковій декларації про майновий стан і доходи, протягом 60 календарних днів
після надходження такої податкової декларації.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Який термін повернення податку на доходи фізичних осіб
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz