Понеділок, 26.06.2017, 17:45

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи повинна фізична особа при поданні декларації
Чи повинна фізична особа при поданні декларації
ГапонДата: Понеділок, 19.06.2017, 11:48 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4427
Репутація: 0
Чи повинна фізична особа при поданні декларації надавати довідку проотримані у звітному році доходи з метою використання права на податкову знижку?19.06.2017Відповідно до п.п.«в» п.176.1 ст.176Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами та доповненнями
(далі – ПКУ) платники податків зобов’язані подавати податкову декларацію про
майновий стан і доходи (далі – декларація) за встановленою формою.На вимогу контролюючого органу та в межах йогоповноважень, визначених законодавством, платники податку зобов’язані
пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на
отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку на доходи фізичних
осіб, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей,
зазначених у декларації з цього податку.Враховуючи вищевикладене, фізична особа, яказобов’язана подавати декларацію, відповідно до вимог ПКУ, або має право
скористатися податковою знижкою, повинна на вимогу контролюючого органу надати
разом із такою декларацією довідку про отримані у звітному році доходи.При цьому, п.п.«в» п.176.2 ст.176 ПКУпередбачено, що особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів,
зобов’язані подавати на вимогу платника податку відомості про суму виплаченого
на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму
утриманого податку.Відповідне питання тавідповідь на нього розміщене у категорії 103.05 Бази знань, що знаходиться на
сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного
веб-порталу ДФС України за посиланням http://zir.sfs.gov.ua у розділі:«ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ З БАЗИ ЗНАНЬ».
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи повинна фізична особа при поданні декларації
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz