Понеділок, 21.08.2017, 06:42

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи застосовується РРО при продажу б/у телефонів?
Чи застосовується РРО при продажу б/у телефонів?
ГапонДата: Понеділок, 12.06.2017, 10:43 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4626
Репутація: 0
08.06.2017 - Головне управління ДФС у ХарківськійобластіГУ ДФС у Харківськійобласті нагадує, що згідно з п. 296.10 ст. 296 Кодексу РРО не застосовуютьсяплатниками єдиного податку першої, другої і третьої груп (фізичні особи –
підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом
календарного року не перевищує 1 000 000 гривень.Водночас норми цьогопункту не поширюються наплатників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних
побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.За поданням Міністерства економічного розвиткуі торгівлі України Перелік груп технічно складних побутових товарів, які
підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в
цілях застосування РРО затверджено постановою Кабінету Міністрів України 
від 16 березня 2017 року № 231 (далі – Перелік № 231).  Згідно з Переліком № 231 до таких товарівналежать, зокрема, смартфони та мобільні телефони, що мають згідно з УКТ ЗЕД
код 8517 12 00 00.При цьому винятків щодо можливостінезастосування РРО для техніки, яка була раніше у використанні,
нормативно-правовими актами не передбачено.Отже, при роздрібній торгівлі мобільнимителефонами, які були у використанні, фізичним особам – підприємцям – платникам
єдиного податку необхідно проводити розрахункові операції із застосуванням
переведеного у фіскальний режим РРО.Детальніше у листі ДФС України від 16.05.2017№ 205/Б/99-99-14-05-01-14/ІПК.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи застосовується РРО при продажу б/у телефонів?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz