П`ятниця, 28.07.2017, 18:56

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи може бути застосовано адміністративний арешт коштів
Чи може бути застосовано адміністративний арешт коштів
ГапонДата: Вівторок, 16.05.2017, 11:39 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4541
Репутація: 0
Чи може бути застосовано адміністративний арешткоштів на рахунку платника податків?Відповідно до п. 94.4ст. 94.4 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із
змінами та доповненнями (далі – ПКУ) арешт може бути накладено контролюючим
органом на будь-яке майно платника податків, крім майна, на яке не може бути
звернено стягнення відповідно до закону, та коштів на рахунку платника
податків.Згідно з пп.94.6.2п.94.6 ст.94 ПКУ арешт коштів на рахунку платника податків здійснюється
виключно на підставі рішення суду шляхом звернення контролюючого органу до
суду. Звільнення коштів з-під арешту банк абоінша фінансова установа здійснює за рішенням суду.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи може бути застосовано адміністративний арешт коштів
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz