Середа, 22.11.2017, 16:39

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Профспілка організовує екскурсію: що з оподаткуванням?
Профспілка організовує екскурсію: що з оподаткуванням?
ГапонДата: Середа, 03.05.2017, 14:49 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5010
Репутація: 0
27.04.2017 - Головне управління ДФС у ХарківськійобластіГУ ДФС у Харківській області повідомляє, щопрофесійні спілки створюються з метою здійснення представництва та захисту
трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки та ведуть
свою діяльність на підставі статуту. Джерела надходження (формування) коштів
профспілки та напрями їх використання визначаються в їх статутних документах.Згідно з пп. "е" пп. 164.2.17 п.164.2 ст. 164 Кодексу, до загального місячного оподатковуваного доходу платника
податку включається дохід, отриманий платником податку як додаткове благо (крім
випадків, передбачених ст. 165 Кодексу) у вигляді вартості безоплатно отриманих
товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми
знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально
призначеної для такого платника податку, крім сум, зазначених у пп. 165.1.53 п.
165.1 ст. 165 Кодексу.Податковий агент, який нараховуєоподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати
податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку 18
відсотків. Крім того, зазначені доходи, є об’єктом оподаткування військовим
зборомВраховуючи викладене,вартість екскурсій (відвідувань музеїв), що організовуються для членів
профспілки та членів їх сімей і оплачуються за рахунок коштів зазначеної
профспілки, включається до їх загального місячного (річного) оподатковуваного
доходу як додаткове благо та оподатковується податком на доходи фізичних осіб і
військовим збором на загальних підставах, за умови персоніфікації кожного учасника заходів.При цьому, якщо у профспілки відсутня об’єктивнаможливість здійснення персоніфікації зазначених осіб, то вартість таких
екскурсій не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб і
військовим збором.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Профспілка організовує екскурсію: що з оподаткуванням?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz