Середа, 22.11.2017, 00:48

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » В яких випадках дохід фізичної особи від продажу
В яких випадках дохід фізичної особи від продажу
ГапонДата: П`ятниця, 21.04.2017, 11:18 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5010
Репутація: 0
В яких випадках дохід фізичної особи від продажу інвестиційного активу непідлягає включенню до річної декларації про майновий стан і доходи?21.04.2017    Платникподатку обов’язково декларує результати усіх операцій з купівлі та продажу
інвестиційних активів, здійснених протягом звітного (податкового) року як на
території України, так і за її межами, за винятком випадків, зазначених в п.п.
170.2.8 п. 170.2 ст. 170 розд. ІV Податкового кодексу України від 02 грудня
2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).Згідно з п.п. 170.2.8п. 170.2 ст. 170 ПКУ не підлягає оподаткуванню та не включається до загального
річного оподатковуваного доходу:а) дохід, отриманийплатником податку протягом звітного податкового року від продажу інвестиційних
активів, якщо сума такого доходу не перевищує суму, визначену в абзаці першому
п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ (2015 році – 1710 грн., у 2016 році – 1930
грн., у 2017 році – 2240 гривень);б) дохід, отриманийплатником податку від продажу інвестиційних активів у випадку, визначеному п.п.
165.1.40 п. 165.1 ст. 165 ПКУ (сума доходу, отриманого платником податку
внаслідок відчуження акцій (інших корпоративних прав), одержаних ним у
власність в процесі приватизації в обмін на приватизаційні компенсаційні
сертифікати, безпосередньо отримані ним як компенсація суми його внеску до
установ Ощадного банку СРСР або до установ державного страхування СРСР, або в
обмін на приватизаційні сертифікати, отримані ним відповідно до закону, а також
сума доходу, отриманого таким платником податку внаслідок відчуження земельних
ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) за нормами
безоплатної передачі, визначеними ст. 121 Земельного кодексу України залежно
від їх призначення, та майнових паїв, безпосередньо отриманих ним у власність у
процесі приватизації).У випадках, зазначениху підпунктах «а» і «б» п.п.170.2.8 п. 170.2 ст. 170 ПКУ, платник податку не
включає до розрахунку загального фінансового результату операцій з
інвестиційними активами суму доходів та витрат на придбання таких інвестиційних
активів.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » В яких випадках дохід фізичної особи від продажу
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz