Неділя, 30.04.2017, 05:07

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Користування послуг таксі за кордоном
Користування послуг таксі за кордоном
ГапонДата: П`ятниця, 14.04.2017, 11:03 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4111
Репутація: 0
Користування послуг таксі за кордоном: чи потрібно утримувати податок надоходи фізичних осіб?14.04.2017Державна фіскальна служба України листом від28.03.2017 р. N 6366/6/99-99-13-02-03-15, керуючись ст. 52 Податкового кодексу
України (далі - Кодекс), розглянула лист щодо практичного застосування норм
податкового законодавства і в межах компетенції повідомляє таке.Згідно зі ст. 121 Кодексу законів про працюУкраїни працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших
компенсацій у зв'язку зі службовими відрядженнями.Оподаткування доходів фізичних осібрегламентується розділом IV Кодексу, відповідно до пп. 165.1.11 п. 165.1 ст.
165 якого до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника
податку не включаються, зокрема, кошти, отримані платником податку на
відрядження або під звіт і розраховані згідно із п. 170.9 ст. 170 Кодексу.Підпунктом 170.9.1 п. 170.9 ст. 170 Кодексупередбачено, що не є доходом платника податку - фізичної особи, яка перебуває у
трудових відносинах із своїм роботодавцем або є членом керівних органів
підприємств, установ, організацій, сума відшкодованих йому у встановленому
законодавством порядку витрат на відрядження в межах фактичних витрат, зокрема,
на проїзд (у тому числі перевезення багажу, бронювання транспортних квитків) як
до місця відрядження і назад, так і за місцем відрядження (у тому числі на
орендованому транспорті).Зазначені в абзаці другому пп. 170.9.1 п.170.9 ст. 170 Кодексу витрати не є об'єктом оподаткування цим податком лише за
наявності підтвердних документів, що засвідчують вартість цих витрат у вигляді,
зокрема транспортних квитків або транспортних рахунків (багажних квитанцій), у
тому числі електронних квитків за наявності посадкового талона, якщо його
обов'язковість передбачена правилами перевезення на відповідному виді
транспорту, та розрахункових документів про їх придбання за всіма видами
транспорту, в тому числі чартерних рейсів, тощо.При цьому будь-які витрати на відрядження невключаються до оподатковуваного доходу платника податку за наявності
документів, що підтверджують зв'язок такого відрядження з господарською
діяльністю роботодавця/сторони, що відряджає.Враховуючи викладене, не включається до загальногомісячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку - фізичної особи
сума відшкодованих йому роботодавцем витрат, понесених таким платником під час
відрядження за кордон (користування послугами таксі), за умови виконання вимог,
встановлених п. 170.9 ст. 170 Кодексу.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Користування послуг таксі за кордоном
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz