П`ятниця, 28.04.2017, 02:31

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Особливості надання нерухомого майна в оренду
Особливості надання нерухомого майна в оренду
ГапонДата: Понеділок, 10.04.2017, 15:24 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4111
Репутація: 0
Особливості надання нерухомого майна в оренду фізичною особою-підприємцем06.04.2017 Чи може фізична особа-підприємець бутиплатником єдиного податку, якщо надає нерухоме майно в оренду як фізична особа
і такий вид діяльності не зазначено в Реєстрі платників єдиного податку?Згідно з пп. 291.5.3 п. 291.5 ст. 291Податкового кодексу України (далі – Кодекс) не можуть бути платниками єдиного
податку першої-третьої груп фізичні особи-підприємці, які надають в оренду
земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 га, житлові приміщеннята/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 м², нежитлові приміщення(споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 м².Водночас нормами чинного законодавства непередбачено обмежень щодо надання в оренду власного нерухомого майна фізичними
особами, зареєстрованими суб’єктами господарювання.Отже, фізичні особи-підприємці можуть надавативласне майно в оренду за умови, що надання ними в оренду нерухомого майна не
здійснюється в межах підприємницької діяльності платника єдиного податку.Оподаткування доходу фізичної особи віднадання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) здійснюється
відповідно до п. 170.1 ст. 170 Кодексу.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Особливості надання нерухомого майна в оренду
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz