П`ятниця, 28.04.2017, 10:21

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи оподатковуються податком на прибуток підприємств доходи,
Чи оподатковуються податком на прибуток підприємств доходи,
ГапонДата: П`ятниця, 17.03.2017, 14:28 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4111
Репутація: 0
Чи оподатковуються податком на прибуток підприємств доходи, отриманінеприбутковою організацією від продажу основних засобів?17.03.2017Відповідно до п.п. 14.1.121 п. 14.1 ст. 14Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ)неприбуткові підприємства, установи та організації - неприбуткові підприємства,
установи та організації, які не є платниками податку на прибуток підприємств
відповідно до п. 133.4 ст. 133 ПКУ.Підпунктом 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 ПКУвстановлено, що неприбутковим підприємством, установою та організацією є
підприємство, установа та організація (далі - неприбуткова організація), що
одночасно відповідає таким вимогам:утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, щорегулює діяльність відповідної неприбуткової організації;установчі документи якої (або установчі документи організаціївищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до
закону) містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини
серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім
оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів
управління та інших пов’язаних з ними осіб. Для цілей цього абзацу не
вважається розподілом отриманих доходів (прибутків) фінансування видатків,
визначених п.п. 133.4.2 п. 133.4 ст. 133 ПКУ;установчі документи якої (або установчі документи організаціївищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до
закону) передбачають передачу активів одній або кільком неприбутковим
організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі
припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу,
приєднання або перетворення). Положення цього абзацу не поширюється на
об’єднання та асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;внесена контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ таорганізацій.Положення абзаців третього і четвертого п.п. 133.4.1 п. 133.4.ст. 133 ПКУ щодо вимог наявності установчих документів не поширюються на
бюджетні установи.Згідно з п.п. 133.4.2 п. 133.4 ст. 133 ПКУ доходи (прибутки)неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків
на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань)
та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.Доходи неприбуткових релігійних організацій використовуютьсятакож для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої
законом для релігійних організацій, у тому числі надання гуманітарної допомоги,
здійснення благодійної діяльності, милосердя.Таким чином, якщо кошти, отримані неприбутковою організацією відпродажу власних основних засобів, буде використано для здійснення своєї
статутної діяльності без розподілу таких доходів (прибутків) або їх частини
серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім
оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів
управління та інших, пов’язаних з ними осіб, то таке використання не є
порушенням вимог п.п. 133.4.2 п. 133.4 ст. 133 ПКУ.З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися уЗагальнодоступномуінформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 102.04).
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи оподатковуються податком на прибуток підприємств доходи,
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz