Неділя, 20.08.2017, 10:05

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАРАХУВАННЯ ТА СПЛАТИ ПОДАТКУ ЗА ЗЕМЛЮ
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАРАХУВАННЯ ТА СПЛАТИ ПОДАТКУ ЗА ЗЕМЛЮ
ГапонДата: Середа, 20.04.2016, 11:22 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4626
Репутація: 0
Шановні платники податків! 29.04.2016 року з 14-00 до 15-00 год. відбудеться  
ітернет-конференція з в.о. начальника ДПІ у Зміївському районі Гапон О.В. 
 на тему: "Актуальні питання нарахування та сплати податку за землю". Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-конференції та отримати відповіді на актуальні запитання.
 
НиколайДата: П`ятниця, 29.04.2016, 13:20 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
яким чином оподатковується орендна плата?
 
ГапонДата: П`ятниця, 29.04.2016, 13:29 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4626
Репутація: 0
Цитата Николай ()
яким чином оподатковується орендна плата?
Юридична особа — орендар при нарахуванні (виплаті) фізичній особі —орендодавцю доходу у вигляді орендної плати за 2016 р. (авансом) повинна
виконати усі встановлені Податковим кодексом функції податкового агента,
застосовуючи ставки податку на доходи фізичних осіб визначені п. 167.1 ст. 167
Податкового кодексу, а саме:15% бази оподаткування щодо нарахованих
(виплачених, наданих) доходів, крім випадків, визначених у п. п. 167.2 — 167.6
ст. 167 Податкового кодексу, якщо база оподаткування для місячного
оподатковуваного доходу не перевищує десятикратний розмір мінімальної
заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у
2015 р. — 12180 грн.); 20% якщо база оподаткування в календарному місяці
перевищувала десятикратний розмір мінімальної заробітної плати.
 
МАКСДата: П`ятниця, 29.04.2016, 13:39 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Чи сплачує земельний податок юридична особа -платник єдиного податку третьої групи?
 
ГапонДата: П`ятниця, 29.04.2016, 13:40 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4626
Репутація: 0
Цитата МАКС ()
и сплачує земельний податок юридична особа -платник єдиного податку третьої групи?
Якщо юридична особа — платникєдиного податку третьої групи, яка набула право власності або користування
земельною ділянкою та є власником нежитлового приміщення (його частини) у
багатоквартирному жилому будинку, та надання в оренду нерухомого майна є
основним або одним із видів діяльності, звільняється від сплати земельного
податку за земельну ділянку під таким майном за умови надання в оренду
нерухомого майна згідно з укладеною цивільно-правовою угодою, оскільки така
земельна ділянка цим платником (орендодавцем) використовується виключно для
здійснення господарської діяльності. Одночас користування земельною ділянкою може виникати й на умовахоренди. Звільнення від сплати орендної плати чинним законодавством не
передбачено.
 
ЖеняСпасоваДата: П`ятниця, 29.04.2016, 13:43 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Хто здійснює перерахування орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності?
 
НИнаДата: П`ятниця, 29.04.2016, 13:45 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Який  встановлений коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель на 1 січня 2016 року?
 
ГапонДата: П`ятниця, 29.04.2016, 13:47 | Повідомлення # 8
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4626
Репутація: 0
Цитата ЖеняСпасова ()
Хто здійснює перерахування орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності?
Здійснювати перерахування орендної плати за земельну ділянку, яка перебуваєу державній або комунальній власності, до місцевого бюджету повинен виключно
орендар, який уклав з відповідним органом виконавчої влади або органом
місцевого самоврядування договір оренди земельної ділянки.Оскільки орендна плата за договором суборенди земельної ділянки державноїабо комунальної власності не надходить безпосередньо до відповідного бюджету, а
зараховується на банківський рахунок платника податку (особи, що уклала договір
суборенди землі), тому вартість наданих послуг у межах договору суборенди
(орендна плата) є об’єктом оподаткування ПДВ і підлягає оподаткуванню за
основною ставкою 20%.
 
ГапонДата: П`ятниця, 29.04.2016, 13:49 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4626
Репутація: 0
Цитата НИна ()
Який встановлений коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель на 1 січня 2016 року?
Згідно з вимогами пункту 289.3 статті 289Податкового кодексу України (далі - ПКУ) Державна служба України з питань
геодезії, картографії та кадастру листом від 11.01.2016
№ 6-28-0.22-201/2-16 «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель»
повідомила, зокрема, що за інформацією Державної служби статистики України,
індекс споживчих цін за 2015 рік становив 143,3 %. Враховуючи це,коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується
нормативна грошова оцінка земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського
призначення, розрахований відповідно до пункту 289.2 статті 289 ПКУ, станом на
1 січня 2016 року становить 1,433.Коефіцієнтіндексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно
залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти
індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1,0, 2011 рік – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0, 2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433.Звертаємо увагу, що нормативна грошоваоцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.Разом з тим, відповідно до пункту 6підрозділу 6 розділу «ХХ. Перехідні положення» ПКУ (в редакції Закону України
від 24.12.2015 № 909 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу
України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості
бюджетних надходжень у 2016 році») встановлено, що індекс споживчих цін за 2015
рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної
грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень,
сіножатей, пасовищ та перелогів), застосовується із значенням 120 %.Враховуючи викладене, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) за 2015 рік становить 1,2.
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАРАХУВАННЯ ТА СПЛАТИ ПОДАТКУ ЗА ЗЕМЛЮ
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz