Неділя, 28.11.2021, 01:16

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » Реалізація прав платників податків в органах ДФС
Реалізація прав платників податків в органах ДФС
ЗмиевскаяГНИДата: П`ятниця, 11.12.2015, 11:18 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Користувачі
Повідомлень: 8420
Репутація: 0
Шановні платники податків! 11.12.2015 року з 14-00 до 15-00 год. відбудеться   
інтернет-конференція з начальником ДПІ у Зміївському районі Гапон О.В. 
 на тему: "Реалізація прав платників податків в органах ДФС". Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-конференції та отримати відповіді на актуальні запитання.
 
МАКСДата: П`ятниця, 11.12.2015, 13:55 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Підприємство отримало від контролюючого органу податкову вимогу. Чи має воно право її оскаржити?
 
ФедорчукДата: П`ятниця, 11.12.2015, 14:07 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Які встановлено вимоги до оформлення запиту на отримання публічної інформації в контролюючих органах?
 
ГапонДата: П`ятниця, 11.12.2015, 14:09 | Повідомлення # 4
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата МАКС ()
Підприємство отримало від контролюючого органу податкову вимогу. Чи має воно право її оскаржити?
Доброго дня! Дякую за запитання. Відповідно до п. 59.1 ст. 59 Податкового кодексу України (ПКУ) у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов’язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.У разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених ПКУ або іншими законами України, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення (п. 56.2 ст. 56 ПКУ).Відповідно з п. 56.3 ст. 56 ПКУ скарга подається до контролюючого органу вищого рівня у письмовій формі (за потреби - з належним чином засвідченими копіями документів, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати з урахуванням вимог п. 44.6 ст. 44 ПКУ) протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.Платник податків одночасно з поданням скарги контролюючому органу вищого рівня зобов’язаний письмово повідомляти контролюючий орган, яким визначено суму грошового зобов’язання або прийнято інше рішення, про оскарження його податкового повідомлення-рішення або будь-якого іншого рішення (п. 56.5 ст. 56 ПКУ).У разі коли контролюючий орган приймає рішення про повне або часткове незадоволення скарги платника податків, такий платник податків має право звернутися протягом 10 календарних днів, наступних за днем отримання рішення про результати розгляду скарги, зі скаргою до контролюючого органу вищого рівня (п. 56.6 ст. 56 ПКУ).
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » Реалізація прав платників податків в органах ДФС
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz