П`ятниця, 03.12.2021, 08:50

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ. ЕЛЕКТРОННЕ АДМІНІСТРУВАННЯ ПДВ
ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ. ЕЛЕКТРОННЕ АДМІНІСТРУВАННЯ ПДВ
ЗмиевскаяГНИДата: П`ятниця, 31.07.2015, 09:43 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Користувачі
Повідомлень: 8420
Репутація: 0
Шановні платники податків! 31.07.2015 року з 16-00 до 17-00 год. відбудеться       
інтернет-конференція з начальником ДПІ у Зміївському районі Гапон О.В.      
на тему: "Актуальні зміни у законодавстві. Застосування системи електронного адміністрування ПДВ". Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-конференції та отримати відповіді на актуальні запитання.
 
КаринаДата: П`ятниця, 31.07.2015, 15:59 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Який порядоквідкриття/закриття ПДВ-рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ?
 
ГапонДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:05 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Карина ()
Який порядоквідкриття/закриття ПДВ-рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Після реєстрації особиплатником ПДВ та присвоєння індивідуального податкового номера платника податку
Державна фіскальна служба України (далі – ДФС) надсилає Казначейству інформацію
щодо такого платника податку. 
     ВКазначействі зареєстрованому платнику податку відкривається ПДВ-рахунок.
     Удень відкриття ПДВ-рахунку Казначейство направляє до ДФС повідомлення про
відкриття рахунку відповідно до положень наказу Міністерства доходів і зборів
України від 26.12.2013 № 853 «Про затвердження Порядку подання повідомлень про
відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових
установах до контролюючих органів», який зареєстровано в Міністерстві юстиції
України 21.01.2014 за № 121/24898.
     ДФСздійснює взяття ПДВ-рахунку на облік, направляє повідомлення про взяття на
облік до Казначейства та повідомляє платника податку про реквізити його
ПДВ-рахунку. 
     Прикожній повторній реєстрації платником ПДВ відкривається новий ПДВ-рахунок. 
     Післяанулювання реєстрації платника податку та завершення всіх розрахунків з
бюджетом за відповідний період реєстрації платником ПДВ ДФС для закриття
рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ надсилає Казначейству: 
     а)за наявності на ПДВ-рахунку залишку коштів - реєстр на списання коштів до
бюджету та наступного дня після списання коштів - реєстр з інформацією про
платника податку, реєстрацію платником ПДВ якому анульовано і ПДВ-рахунок якого
необхідно закрити; 
     б)у разі відсутності на ПДВ-рахунку залишку коштів - реєстр з інформацією про
платника податку, реєстрацію платником ПДВ якому анульовано і ПДВ-рахунок якого
необхідно закрити. 
     Казначействона підставі відповідних реєстрів податку перераховує кошти до бюджету, закриває
ПДВ-рахунок та у день закриття повідомляє про це ДФС.
 
МаринаЛавриненкоДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:14 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
За якою формою ЮО -платники ЄП третьої групи подають податкову звітність за півріччя 2015 року?
 
ГапонДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:19 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата МаринаЛавриненко ()
За якою формою ЮО -платники ЄП третьої групи подають податкову звітність за півріччя 2015 року?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до абзацу другого п.п. 46.6 ст.46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
     До набрання чинності для складання звітності нових форм декларацій, подання звітності до контролюючих органів юридичними особами – платниками єдиного податку третьої групи здійснюється за звітний період – півріччя 2015 року за формою декларації, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 № 1688 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 07.11.2012 № 1159, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.11.2012 за № 1998/22310).
     У разі подання звітності платниками за чинною формою до прийняття нової, законодавством не передбачено перекреслень та виправлень обов’язкових реквізитів декларації. При цьому подання пояснень та доповнень до декларації передбачено лише у випадках, передбачених п.п. 46.4 ст.46 ПКУ.
     Юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи у податковій декларації платника єдиного податку – юридичної особи, що подається за півріччя 2015 року, зазначають дохід, що оподатковується за ставкою 2 або 4 відс., відповідно у рядках, де передбачено відображення доходу за ставкою 3 або 5 відс., аналогічно зазначається сума податку.
 
МАКСДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:19 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Протягом якого часуплатник ПДВ має право зареєструвати податкову накладну та/або розрахунок
коригування до неї у Єдиному реєстрі податкових накладних?
 
ГапонДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:22 | Повідомлення # 7
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата МАКС ()
Протягом якого часуплатник ПДВ має право зареєструвати податкову накладну та/або розрахунок коригування до неї у Єдиному реєстрі податкових накладних?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до п.201.10ст.201 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами
та доповненнями реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування
до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не
пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання.
 
ШураДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:25 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
При яких умовахзастосовується РРО платниками ФОП на ЄП другої та третьої групи з 23.07.2015
року?
 
ГапонДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:31 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Шура ()
При яких умовахзастосовується РРО платниками ФОП на ЄП другої та третьої групи з 23.07.2015 року?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно з п. 296.10 ст.296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та
доповненнями реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками
єдиного податку:
     першоїгрупи;
     другоїі третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду
діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000
гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000
гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника
єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій
розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за
виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових
періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.
 
СветлаяДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:36 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
За якіперіоди розраховується перший "овердрафт"?
 
ГапонДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:40 | Повідомлення # 11
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Светлая ()
За якіперіоди розраховується перший "овердрафт"?
Доброго дня! Дякую за запитання.
1 липня 2015 року прирозрахунку "овердрафту" враховано погашені суми ПДВ, нараховані по
деклараціях за звітні періоди червень 2014 року - травень 2015 року включно,
які подані до 30.06.2015 року, а також по уточнених розрахунках, термін
нарахування по яких припадає на період з 01.07.2014 по 30.06.2015. При
розрахунку "овердрафту" станом на 01.10.2015 року будуть
враховуватись нараховані до сплати суми податку протягом попередніх 12 місяців
(декларації за звітні періоди вересень 2014 року - серпень 2015 року включно та
уточнюючі розрахунки термін нарахування по яких припадає на період з 01.10.2014
по 30.09.2015).Приклад: якщо платником податку за період 01.07.2014 по30.06.2015 задекларовано у рядку 25.1 податкової декларації до сплати до
бюджету суму у розмірі 120 тис.грн., і з такої суми 80 тис.грн. сплачено до
бюджету коштами, а 40 тис.грн. погашено за рахунок переплат, сума
"овердрафту" складатиме 10 тис.грн. (120/12).
 
СветлаяДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:41 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Як збільшити реєстраційну суму?
 
ГапонДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:44 | Повідомлення # 13
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Светлая ()
Як збільшити реєстраційну суму?
Для збільшенняреєстраційної суми платнику ПДВ необхідно:або отримати від своїх постачальників зареєстровані в ЄРПНподаткові накладні;або сплатити ПДВ при ввезенні товарів на митну територію Українив режимі імпорту;абопоповнити свій електронний рахунок, відкритий платнику в Казначействі, шляхом
перерахування грошових коштів з поточного рахунка на такий електронний рахунок.
 
СветлаяДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:44 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Яквнести зміни у митну декларацію в частині відображення коду ЄДРПОУ особи, яка
претендуватиме на податковий кредит з ПДВ?
 
ГапонДата: П`ятниця, 31.07.2015, 16:46 | Повідомлення # 15
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Светлая ()
Яквнести зміни у митну декларацію в частині відображення коду ЄДРПОУ особи, яка претендуватиме на податковий кредит з ПДВ?
Для виправлення помилки,допущеної у коді ЄДРПОУ  або у випадку не зазначення такого коду особи,
яка претендуватиме на податковий кредит з ПДВ, необхідно звернутися до
відповідної митниці ДФС для оформлення аркуша коригування до митної
декларації.
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ. ЕЛЕКТРОННЕ АДМІНІСТРУВАННЯ ПДВ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz