Неділя, 28.11.2021, 00:51

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР "АКТУАЛЬНІ ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ"
ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР "АКТУАЛЬНІ ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ"
ЗмиевскаяГНИДата: Четвер, 30.04.2015, 10:05 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Користувачі
Повідомлень: 8420
Репутація: 0
Шановні платники податків! 30.04.2015 року з 15-00 до 16-00 год. відбудеться      
інтернет-семінар з начальником ДПІ у Зміївському районі Гапон О.В.     
на тему: "Актуальні питання оподаткування". Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-семінарі та отримати відповіді на актуальні запитання.
 
ГапонДата: Четвер, 30.04.2015, 14:12 | Повідомлення # 2
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ТатьянаВладимировна ()
Які пенсіїпідпадають під об’єкт оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно з п.п. 164.2.19п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України до загального місячного (річного)
оподатковуваного доходу платника податку включаються зокрема суми пенсій
(включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного
довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду
України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує три розміри
мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня
звітного податкового року, –  у частині такого перевищення, а також пенсій
з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на
обов’язковість яких надана Верховною Радою України, такі пенсії підлягають оподаткуванню чи неоподатковуються в країні їх виплати.Ставкаподатку становить 15 відсотків бази оподаткування щодо доходів, зокрема,
нарахованих (виплачених, наданих) у вигляді пенсій, якщо база оподаткування для
місячного оподатковуваного доходу перевищує три розміри мінімальної заробітної
плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.Якщо базаоподаткування (сума пенсії), в календарному місяці перевищує десятикратний
розмір мінімальної заробітної плати, до суми такого перевищення застосовується
ставка 20 відсотків.Зазначаємо,що з 1 січня 2015 року  відповідно до ст. 8 Закону Українивід  28 грудня 2014 року № 80-VІІІ ,,Про державний бюджет на 2015 рік”  розмір мінімальної заробітної плати для працездатних осіб  встановлено у розмір 1 218 гривень на місяць.Тобтопочинаючи з 1 січня 2015 року, податкові агенти при виплаті пенсій у розмірі,
що перевищує 3 654 грн. (розмір мінімальної заробітної плати  1 218 грн.х 3), зобов’язані утримати податок на доходифізичних осіб за ставкою 15 відсотків.Якщо  сума  нарахування  більше  12 180 грн. (мінімальна  заробітна  плата  1 218 грн.х 10) ставка податкустановитиме 15 та 20 відсотків.
 
ГапонДата: Четвер, 30.04.2015, 14:17 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Nikolay ()
Якщо громадянин здає в оренду особисте майно та отримує від квартирантів дохід, чи необхідно реєструватись фізичною особою – підприємцем?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до ст. 319 та ст. 320 Цивільного кодексу України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд, у тому числі для здійснення підприємницької діяльності.
Таким чином, здавання в оренду власного нерухомого майна може здійснюватися фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і шляхом виконання норм п. 170.1 ст. 170 розділу IV Податкового кодексу України без реєстрації орендодавця як фізичною особою - підприємцем.
 
ГапонДата: Четвер, 30.04.2015, 14:22 | Повідомлення # 4
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ВероНика ()
В які терміни можна податидекларацію, щоб використати право на податкову знижку?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Таким правом громадяни можутьскористатись протягом всього календарного року, наступного за звітним. Якщо
платник податку до кінця наступного за звітним року не скористався правом на
нарахування податкової знижки, таке право на наступні роки не переноситься.
 
ГапонДата: Четвер, 30.04.2015, 14:35 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата МаринаЛавриненко ()
За якою формою фізичним особам – підприємцям - платникамєдиного  податку  третьої групи подавати декларацію за 1 квартал 2015 року?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно із абз.2 п.46.6 ст.46Податкового кодексу України до визначення нових форм декларацій (розрахунків),
які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає
за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми
декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.З урахуванням зазначеної норми,звертаємо увагу фізичних осіб -платників єдиного податку 3 групи, що декларація
за 1 квартал 2015 року подається за діючою формою, затвердженої наказом
Міністерства фінансів України від 21 грудня 2011 року № 1688 (у редакції  наказу Міністерства фінансів України від 07 листопада2012 року № 1159, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 листопада 2012 року за № 1998/22310).У зв’язку із зміною з 01.01.2015 рокурозміру ставок єдиного податку для платників спрощеної системи 3 групи,
підприємці при заповненні декларації  зазначають дохід, щооподатковується за ставкою 2 або 4 відсотки, у рядках, в яких передбачено
відображення доходу за  ставкою 3 або 5 відсотки відповідно, аналогічно зазначається сумаподатку.
 
ГапонДата: Четвер, 30.04.2015, 14:39 | Повідомлення # 6
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Олексій ()
Чи повинні застосовувати касові апарати фізичніособи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно з пунктом 296.10статті 296 Податкового кодексу України платники єдиного податку другої і
третьої (фізичні особи - підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках,
при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної
мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують
реєстратори розрахункових операцій.Вимоги стосовнозастосування реєстраторів розрахункових операцій набирають чинності:для платниківєдиного податку третьої групи - з 01.07.2015 року;для платниківєдиного податку другої групи - з 01.01.2016 року (абз. 5 п. 1 розд. ІІ
«Перехідні положення» Закону України від 28 грудня 2014 року №  71-VIII «Про внесеннязмін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо
податкової реформи»).
 
ГапонДата: Четвер, 30.04.2015, 14:49 | Повідомлення # 7
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Яночка ()
Які товариналежать до підакцизних товарів?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до п.215.1 ст. 215 Податкового кодексу України, до підакцизних товарів належать:- спирт етиловийта інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво;- тютюнові вироби,тютюн та промислові замінники тютюну;- нафтопродукти,скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив,
паливо моторне альтернативне;- автомобілілегкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби,
призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення
вантажів;- електрична енергія.форми»).
 
ГапонДата: Четвер, 30.04.2015, 14:55 | Повідомлення # 8
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Vova ()
Які передбаченоштрафні санкції за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту)?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Законом України від 28грудня 2014 року № 77-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів
України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального
страхування та легалізації фонду оплати праці» зміни, зокрема, до статті 41
Кодексу України про адміністративні правопорушення.Фактичний допускпрацівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), допуск до
роботи іноземця або особи без громадянства та осіб, стосовно яких прийнято
рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо надання статусу
біженця, на умовах трудового договору (контракту) без дозволу на застосування
праці іноземця або особи без громадянства тягнуть за собою накладення штрафу на
посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми
власності, фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, від
п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від
8500 грн. до 17000 грн.).Повторне протягомроку вчинення порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному
стягненню, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств,
установ і організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб -
підприємців, які використовують найману працю, від однієї тисячі до двох тисяч
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 грн. до 34000 грн.).
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР "АКТУАЛЬНІ ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz