П`ятниця, 03.12.2021, 09:29

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН. ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ВІД ДФС
ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН. ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ВІД ДФС
ЗмиевскаяГНИДата: П`ятниця, 27.03.2015, 09:53 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Користувачі
Повідомлень: 8420
Репутація: 0
Шановні платники податків! 27.03.2015 року з 15-00 до 16-00 год. відбудеться     
інтернет-конференція з начальником ДПІ у Зміївському районі Гапон О.В.    
на тему: "Декларування доходів громадян. Електронні сервіси від ДФС". Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-конференції та отримати відповіді на актуальні запитання.
 
ГапонДата: П`ятниця, 27.03.2015, 15:10 | Повідомлення # 2
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата МАКС ()
Яким чином можна громадянину задекларувати доходи, отримані у 2014 році,та чи є можливість зробити це через Інтернет?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Декларація про майновий стан ідоходи для платників податку на доходи фізичних осіб подається до 1 травня
року, що настає за звітним. Платник податків має право подати декларацію
особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про
вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв’язку в електронній
формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб
у порядку, визначеному законодавством.Щоб подати декларацію засобамиелектронного зв’язку, в першу чергу необхідно отримати електронний цифровий
підпис, який безкоштовно видається регіональними представництвами
Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС України. Після цього слід скористатисябанером „Декларування он-лайн” або електронним сервісом „Електронний кабінет
платника податків” та відправити декларацію через Інтернет.
 
ГапонДата: П`ятниця, 27.03.2015, 15:16 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата НИна ()
За якою формою подаєтьсягромадянами податкова декларація про майновий стан і доходи?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Форма податкової декларації промайновий стан і доходи затверджена наказом Міністерства доходів і зборів
України від 11.12.13 року № 793 "Про затвердження форми податкової
декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової
декларації про майновий стан і доходи".Ознайомитися з формою деклараціїта інструкцією по її заповненню  Ви можете на офіційному веб-порталі ДФС
України http://sfs.gov.ua/ у розділі Законодавство.Зокрема, Декларація складається звосьми розділів, що подаються на двох двосторонніх аркушах формату А4, та семи
додатків до декларації, які подаються на одно- та двосторонніх аркушах формату
А4 та містять розрахунки окремих видів доходів (витрат).Додатки до Декларації є їїскладовою частиною і без Декларації не дійсні. Додатки до Декларації
заповнюються та подаються виключно за наявності доходів (витрат), розрахунок
яких міститься у цих додатках.
 
СветлаяДата: П`ятниця, 27.03.2015, 15:22 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Як правильно розрахувати сумуподаткової знижки?
 
ГапонДата: П`ятниця, 27.03.2015, 15:24 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Федорчук ()
Если наследство получило несовершеннолетнее лицо, кто должен подавать декларацию?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до пункту 179.4 статті179 Податкового кодексу України незалежновід виду та суми отриманих доходів звільняються від обов’язку подання
декларації про доходи малолітні/неповнолітні особи, а також недієздатні особи,
які перебувають на повному утриманні батьків, опікунів та/або держави станом на
кінець звітного податкового року.Проте у таких випадках Податковимкодексом України передбачено зобов'язок опікуна або піклувальника заповнити та
подати  декларацію.Це означає, що  податковадекларація про майновий стан та доходи від імені платника податку, який є
неповнолітньою особою або особою, визнаною судом недієздатною, має бути подана
опікуном або піклувальником (одним з батьків) до контролюючого органу за місцем
проживання неповнолітньої особи чи особи, визнаної недієздатною.
 
ГапонДата: П`ятниця, 27.03.2015, 15:30 | Повідомлення # 6
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Светлая ()
Як правильно розрахувати сумуподаткової знижки?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Сума податковоїзнижки, на яку може розраховувати декларантрозраховується за наступноюформулою: прожитковий мінімум для працездатної особи на 1 січня звітного року
(у 2014 — 1218 гривень) множимо на 1,4 і отримуємо 1710 гривень. Це
гранична сума, яку можна включити в розрахунок податкової знижки в місяць за
кожного свого студента. Тобто, максимальна оплата навчання, з якою знижка
буде розраховуватися, становить 1 710 * 12 місяців = 20 520 гривень. Все, що
понад, під знижку не підпадає. Від цієї суми Вам можуть повернути з бюджету до
15% (ставка податку на доходи фізичних осіб): 20 520 / 100 * 15 =
3078 гривень.
 
ГапонДата: П`ятниця, 27.03.2015, 15:37 | Повідомлення # 7
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ВероНика ()
Який термін повернення податку надоходи фізичних осіб платнику податку внаслідок застосування права на податкову знижку?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до норм Податковогокодексу України сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на
його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або
надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60
календарних днів після надходження такої податкової декларації.
 
ГапонДата: П`ятниця, 27.03.2015, 15:50 | Повідомлення # 8
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Vova ()
Де розміщуєтьсяінформація про склад майна, яке знаходиться в податковій заставі, та підлягає продажу на аукціонах, а також про місце та час проведення таких аукціонів?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Під час продажу майна на товарнихбіржах контролюючий орган укладає відповідний договір з брокером (брокерською
конторою), який вчиняє дії з продажу такого майна за дорученням контролюючого
органу на умовах найкращої цінової пропозиції.Інформація про склад майнаплатників податків, призначеного для продажу, та про час та умови проведення
торгів оприлюднюється відповідною біржею.Організатор аукціону оприлюднюєоголошення в засобах масової інформації та на власній веб-сторінці.Також, інформація щодо укладенихдоговорів-доручень на реалізацію майна підприємств-боржників з уповноваженими
організаціями та склад такого майна розміщується у рубриці «Переліки» на
головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України (www.sfs.gov.ua).
 
ГапонДата: П`ятниця, 27.03.2015, 15:54 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ІгорЧерних ()
В якітерміни можна подати декларацію, щоб використати право на податкову знижку?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Таким правомгромадяни можуть скористатись протягом всього календарного року, наступного за
звітним. Якщо платник податку до кінця наступного за звітним року не
скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступні
роки не переноситься.
 
ГапонДата: П`ятниця, 27.03.2015, 16:00 | Повідомлення # 10
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ЖеняСпасова ()
За якою формою необхідноотримати  у податкового агента довідку про доходи, щоб заповнити декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Оскільки затвердженої формидовідки про доходи, яку повинні надавати податкові агенти на вимогу платника
податків, нормами чинного законодавства не передбачено, то довідка надається у
довільній формі, в якій, крім загальної інформації про фізичну особу (ПІБ,
реєстраційний номер облікової картки, період роботи), зазначається обов’язково
наступна інформація:– сума нарахованого оподатковуваногодоходу (помісячно та загальною сумою);– розмір та сума податковоїсоціальної пільги;– сума нарахованого таутриманого єдиного соціального внеску;– сума нарахованого таутриманого податку на доходи фізичних осіб.
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН. ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ВІД ДФС
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz