Неділя, 28.11.2021, 01:54

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН. ПОДАТКОВИЙ КОМРОМІС ЗМІНИ РРО
ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН. ПОДАТКОВИЙ КОМРОМІС ЗМІНИ РРО
ЗмиевскаяГНИДата: П`ятниця, 20.02.2015, 10:31 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Користувачі
Повідомлень: 8420
Репутація: 0
Шановні платники податків! 20.02.2015 року з 15-00 до 16-00 год. відбудеться    
інтернет-конференція з начальником ДПІ у Зміївському районі Гапон О.В.   
на тему: "Декларування доходів громадян. Податковий компроміс. Зміни у застосуванні РРО". Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-конференції та отримати відповіді на актуальні запитання.
 
ГапонДата: П`ятниця, 20.02.2015, 15:04 | Повідомлення # 2
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Карина ()
Якістроки подачі декларації? Куди саме потрібно звернутися для того, щоб подати декларацію, якщо місце проживання не співпадає із місцем реєстрації?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Подаватидекларацію до податкової інспекції потрібно лише за місцем своєї реєстрації. Також звертаю увагу, що придекларуванні доходів у поточному році застосовуються норми та ставки податку на
доходи фізичних осіб, які діяли на останній день звітного податкового періоду,
тобто на 31 грудня 2014 року.Бланкподаткової декларації та порядок її заповнення розміщено на офіційному
веб-порталі ДФС України. Нагадую, форма податкової декларації про майновий стан
і доходи затверджена  наказом Міністерства доходів і зборів України від
11.12.2013 року №793 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий
стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий
стан і доходи».Порядокподання річної декларації про майновий стан і доходи визначений ст. 179
Податкового кодексу України.
 
ГапонДата: П`ятниця, 20.02.2015, 15:11 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ІгорЧерних ()
Якіособливості уточнення податкових зобов’язань з податку на додану вартість під час застосування процедури податкового компромісу?
Доброго дня! Дякую за запитання.
З метоюзастосування податкового компромісу платник подає окремий уточнюючий розрахунок
з ПДВ за кожний окремий звітний період.Дозатвердження окремої форми уточнюючого розрахунку платникам ПДВ, які бажають
скористатись податковим компромісом відповідно до підрозділу 9 2 розд.ХХ Податкового кодексу України, слід використовувати форму уточнюючого
розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно
виявлених помилок, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від
23.09.2014 року № 966 та зареєстрована у Міністерстві юстиції України 14 жовтня
2014 року за № 1267/26044.Процедураподаткового компромісу застосовується за будь-які податкові періоди до 1 квітня
2014 року з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 Податкового
кодексу України, отже, подання уточнюючих розрахунків з ПДВ обмежується
звітними періодами (місяць, квартал), які припадають на період з квітня 2011
року по березень 2014 року включно.
 
ГапонДата: П`ятниця, 20.02.2015, 15:19 | Повідомлення # 4
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0

Цитата Олексій ()
Якіплатники податків можуть скористатися процедурою податкового компромісу?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно ізпунктом 1 підрозділу 9 2  р. ХХ Податкового кодексуУкраїни  податковий компроміс - це режим звільнення від юридичної
відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за
заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або
податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 01.04.2014 року з
урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 Податкового кодексу
України.Платникподатків, який вирішив скористатися процедурою податкового компромісу, під час
дії податкового компромісу за такі податкові періоди має право подати
відповідні уточнюючі розрахунки податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств
та/або податку на додану вартість, в яких визначає суму завищення витрат, що
враховуються при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток
підприємств та/або суму завищення податкового кредиту з податку на додану
вартість.
 
ГапонДата: П`ятниця, 20.02.2015, 15:22 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ТатьянаВладимировна ()
До когоможна звернутися громадянам Зміївського району для отримання консультації щодо декларуваннядоходів, порядку подання та заповнення декларації?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Громадяни Зміївського району можуть отриматинеобхідну консультаційну допомогу щодо декларування доходів та заповнення
декларації в ЦОПі ДПІ у Зміївському районі за адресою: м.Зміїв, вул. Леніна, 10-а, тел. 3-47-65.Також, інформація надається увідділі доходів і зборів з фізичних осіб, каб. № 16  тел. 3-11-00.
 
ГапонДата: П`ятниця, 20.02.2015, 15:28 | Повідомлення # 6
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ТамараСергеевна ()
НУЖНО ЛИ ПРИМЕНЯТЬ РРО ФИЗИЧЕСКОМУ ЛИЦУ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЮ НА ЕДИНОМ НАЛОГЕ. СПАСИБО
Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно з п.296.10ст.296 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій”. Вимоги стосовно застосування реєстраторіврозрахункових операцій набирають чинності:для платників єдиного податку третьоїгрупи - з 01.07.2015;для платників єдиного податку другої групи- з 01.01.2016 (абз. 5 п. 1 розд. ІІ «Перехідні положення» Закону України від
28 грудня 2014 року № № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України
та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»).
 
ГапонДата: П`ятниця, 20.02.2015, 15:34 | Повідомлення # 7
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Яночка ()
Протягом року я працювала надвох підприємствах. Чи потрібно мені подавати річну декларацію?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно з п.п.“є” п.176.1  Податкового кодексу України платники податку зобов’язані
подавати податкову декларацію за результатами звітного року у строки,
передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, якщо протягом
календарного року дохід, що оподатковується за ставками, встановленими пунктом
167.1 ст. 167 Податкового кодексу України, виплачується платнику податку двома
або більше податковими агентами, і при цьому загальна сума такого доходу за
будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної
заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.
Тобто, якщо Ви отримували в минулому році дохід від двох податкових агентів і
протягом будь-якого календарного місяця  загальна сума доходу перевищила
12180,00 грн., то Вам необхідно подати до 1 травня декларацію про майновий стан
і доходи за місцем проживання та сплатити донараховану суму податкового
зобов’язання.
 
ГапонДата: П`ятниця, 20.02.2015, 15:41 | Повідомлення # 8
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата МаринаЛавриненко ()
Чимають право СГ з 01 січня 2015 року використовувати РРО, які створюють контрольну стрічку виключно в друкованому вигляді та не забезпечують подання до
ДФС електронних копій розрахункових документів?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до п. 8розділу II «Прикінцевіположення» Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування
реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування
та послуг» із змінами та доповненнями з 1 січня 2015 року дозволяється первинна
реєстрація лише реєстраторів розрахункових операцій, які створюють контрольну
стрічку в електронній формі, та електронних таксометрів, автоматів з продажу
товарів (послуг), реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу
іноземної валюти.Дозволяється до 1січня 2016 року використання електронних контрольно-касових апаратів, введених
в експлуатацію до 1 січня 2015 року, що створюють контрольну стрічку в
друкованому вигляді та подають до органів ДФС України по дротових або
бездротових каналах зв’язку тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій,
виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, яка міститься в їх
фіскальній пам’яті, і при цьому не подають електронних копій розрахункових
документів.
 
ГапонДата: П`ятниця, 20.02.2015, 15:54 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Шура ()
Якітерміни подачі декларації про майновий стан і доходи?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Платникиподатку, які згідно з розділом ІV Податкового кодексу України зобов’язані
подавати декларацію  подають її до 1травня 2015 року.У 2015 роціплатники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на
податкову знижку за наслідками 2014 року, податкову декларацію можуть подати
упродовж всього року.Податковадекларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації
платника податку.
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН. ПОДАТКОВИЙ КОМРОМІС ЗМІНИ РРО
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz