Неділя, 28.11.2021, 01:45

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР "АКТУАЛЬНІ ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ"
ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР "АКТУАЛЬНІ ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ"
ЗмиевскаяГНИДата: Вівторок, 16.12.2014, 09:17 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Користувачі
Повідомлень: 8420
Репутація: 0
Шановні платники податків! 16.12.2014 року з 11-00 до 12-00 год. відбудеться
інтернет-семінар з начальником ДПІ у Зміївському районі Гапон О.В.
на тему: "Актуальні зміни у законодавстві". Запрошуємо вас прийняти участь у інтернет-семінарі та отримати відповіді на актуальні запитання.


Повідомлення відредагував ЗмиевскаяГНИ - Вівторок, 16.12.2014, 10:09
 
ГапонДата: Вівторок, 16.12.2014, 11:05 | Повідомлення # 2
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ІгорЧерних ()
Які зміни передбачені по податковихнакладних?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно дозмін, внесених до ст. 201 Податкового кодексу України, скасовуються податкові
накладні на паперових носіях. Зокрема, встановлюється норма, згідно з якою
платник ПДВ зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) податкову накладну,
складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку,
визначеному законодавством, електронного цифрового підпису уповноваженої
платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних. З 01.01.2015 р. усі податкові накладні(незалежно від суми ПДВ в одній податковій накладній) підлягатимуть реєстрації
в Єдиному реєстрі податкових накладних в електронному вигляді (відповідні зміни
внесено до п.11 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України).
 
ГапонДата: Вівторок, 16.12.2014, 11:08 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ВераНиколаевна ()
Какими будут условия  обязательной регистрацииплательщиком НДС в следующем году?
Добрый день! Спасибо за вопрос.
Обязательной регистрации плательщиками НДС с 1 января 2015 года будут подлежать  лица, у которых общая сумма отосуществления операций по продаже товаров, которые подлежат налогообложению,
начисленная (оплаченная) такому лицу в течение последних 12 календарных месяцев
совокупно будет превышать один миллион гривень без учета НДС.
 
ГапонДата: Вівторок, 16.12.2014, 11:17 | Повідомлення # 4
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Олексій ()
Чи оподатковується благодійна допомога, що надається фізичнимиособами учасникам АТО та переселенцям?
Доброго дня! Дякую за запитання.
       Верховна Радаз 26 вересня поточного року звільнила від оподаткування податком на доходи
фізичних осіб благодійну допомогу, що надається фізичними особами учасникам
АТО, переселенцям, іншим особам, а підприємцям дозволила віднести суми такої
допомоги до складу витрат.Відповіднізміни були внесені Законом України від 2 вересня 2014 року №1668-VII «Про
внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування
благодійної допомоги».Так, ПДФО небудуть сплачувати як особи, які отримують благодійну допомогу, так і ті
благодійники – фізособи, які її надають. Додатковим підпунктом 165.1.54 п.
165.1 ст.165 Податкового кодексу передбачено вичерпний перелік осіб, благодійна
допомога яким не буде оподатковуватись. Це учасники АТО, учасники масових акцій
протестів на майдані, переселенці з АРК, східних регіонів, члени їх сімей тощо.Обов’язковоюумовою для звільнення благодійників – фізосіб від оподаткування ПДФО є вимога
про їх внесення до Реєстру антитерористичної операції (РВАО).
 
ГапонДата: Вівторок, 16.12.2014, 11:20 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Карина ()
Чи передчаються зміни в оподаткуванні длясільгосппідприємств?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Для платників фіксованогосільськогосподарського податку передбачені зміни у порядку визначення бази
оподаткування цим податком з 1 січня 2015 року, а саме: запровадження
індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь для
визначення бази оподаткування ФСП.Новою редакцією п. 303.1Податкового кодексу України визначено, що базою оподаткування ФСП для
сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного
гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних
насаджень), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня
базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого розд.
ХІІІ цього Кодексу.Наведені зміни, які наберуть чинності з 2015 року,встановлено п. 28 розд. І Законом України «Про запобігання фінансової
катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».
 
ГапонДата: Вівторок, 16.12.2014, 11:29 | Повідомлення # 6
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата МаринаЛавриненко ()
Чули, що з 1 листопада поточного року розширено перелікпідакцизних товарів. Яка продукція підпаде під оподаткування акцизним податком?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно доЗакону України від 31.07.2014 року №1621-VII «Про внесення змін до Податкового
кодексу України та деяких інших законодавчих актів» з 01 листопада 2014 року
акцизним податком обкладатиметься продукція товарних позицій 2103 90 30 00,
2106 90 згідно з УКТ ЗЕД, в якій вміст спирту етилового складає 8,5% об’ємних
одиниць і більше.Таким чином,до алкогольних напоїв віднесено продукти, одержані шляхом спиртового бродіння
цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів. Раніше вони
класифікувалися як харчові, але неалкогольні продукти дієтичного споживання.Для такихнапоїв встановлено ставку акцизного податку – 70,53 грн. за1 літр100% спирту
(пп. 215.3.1 п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу).Крім цьоготакі напої повинні маркуватись марками акцизного податку відповідно до п. 226.6
ст.226 Податкового кодексу.
 
ГапонДата: Вівторок, 16.12.2014, 11:34 | Повідомлення # 7
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ТатьянаВладимировна ()
Сохранится  ли в 2015 году возможностьпредоставления отчетности по НДС в налоговую  в бумажном виде?
Добрый день! Спасибо за вопрос.
Законом Украины от 31.07.2014 г. №1621 - VII "Овнесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые другие
законодательные акты Украины" внесены  изменения в Раздел V
"Налог на добавленную стоимость", которые вступят в силу с первого
января 2015 года.А именно, пункт 49.4статьи 49 Налогового кодекса Украины дополнен абзацем вторым, в котором для
всех зарегистрированных плательщиков НДС определена обязанность предоставления
отчетности в контролирующий орган исключительно в электронном виде, с соблюдением
условия относительно регистрации электронной цифровой подписи подотчетных лиц.
 Приэтом предоставление деклараций по НДС в бумажном виде с 1 января 2015 года не
предусмотрено.
 
ГапонДата: Вівторок, 16.12.2014, 11:44 | Повідомлення # 8
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Шура ()
Якщо я -підприємець - фізична особа вирішила припинити свою бізнесову діяльність, то як правильно це зробити, щоб не мати штрафних санкцій та чи проводитиметься у
цьому випадку перевірка податковою?
Доброго дня! Дякую за запитання.
08 липня 2014 року набравчинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької
діяльності за заявницьким принципом» від 13.05.2014 № 1258-VII.
На сьогодні, для проведення державноїреєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем за
її рішенням фізична особа-підприємець або уповноважена нею особа повинна подати
або надіслати державному реєстратору лише реєстраційну картку на проведення
державної реєстрацій припинення підприємницької діяльності фізичною особою за
її рішенням.При цьому підприємецьбуде позбавлений свого статусу починаючи з дати внесення до ЄДР запису про
припинення підприємницької діяльності такого підприємця. Разом з тим, після припинення підприємницькоїдіяльності фізичною особою за нею залишається обов'язок і відповідальність за
погашення своїх боргів перед кредиторами, а також на таку фізичну особу
розповсюджується процедура банкрутства, за зобов'язаннями, що виникли внаслідок
підприємницької діяльності.Право на проведення відповідно до законодавстваперевірок платників податків надає контролюючим органам п.п. 20.1.4 п. 20.1 ст.
20 Податкового кодексу України. Згідно з п.п. 78.1.7 п.78.1 ст. 78 Кодексу
обставиною, наявність якої надаватиме контролюючому органу право на проведення
документальної позапланової перевірки, може бути, зокрема, припинення
підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, подання заяви про
зняття з обліку платника податків.Варто зазначити, щофізичні особи - підприємці можуть бути зняті з обліку в органах доходів і
зборів у разі встановлення факту відсутності заборгованості перед бюджетом щодо
сплати платежів,  контроль за справляннямяких здійснюють органи доходів і зборів.
Отже, у разі наявності визначенихПодатковим кодексом обставин для проведення документальної позапланової
перевірки фізичної особи - підприємця, у тому числі і у разі державної
реєстрації припинення підприємницької діяльності такої особи, податкової
інформації, яка може свідчити про заниження або завищення суми його податкових
зобов'язань, про порушення вимог законодавства контроль за дотриманням якого
покладено на контролюючі органи, тощо керівник контролюючого органу приймає
рішення про проведення документальної позапланової перевірки платника податків
- фізичної особи, яке оформлюється наказом.
 
ГапонДата: Вівторок, 16.12.2014, 11:48 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Яночка ()
За якийперіод необхідно звітувати за новими формами податкової декларації з ПДВ та реєстру виданих та отриманих податкових накладних?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до п.п.46.6ст.46 Податкового кодексу України нові форми декларацій (розрахунків) набирають
чинності з періоду, наступного за тим, в якому відбулося їх оприлюднення. Наказ
Мінфіну від 23.09.2014р. №966, яким оновлено форму декларації з ПДВ та порядок
її заповнення, опубліковано у листопаді. Отже, за листопад та IV квартал 2014р. платники ПДВмають звітувати за діючими формами (затвердженими наказом Міндоходів від
13.11.2013р. №678). 
Вперше звітувати за новою формою необхідно будеза грудень (для платників, у яких звітний період – місяць), або за І квартал
2014 року – для квартальних платників.
 
ГапонДата: Вівторок, 16.12.2014, 12:01 | Повідомлення # 10
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ЖеняСпасова ()
Як зареєструватися у Реєстрі волонтерів АТО?
Доброго дня! Дякую за запитання.
Наказом Мінфіну України від30.10.14 р. № 1089.  затверджено Порядок формування та ведення Реєстру волонтерівантитерористичної операції» Для включення до Реєстру фізособа-благодійник подає ворган ДФС:- заяву про включення/внесення змін до Реєструволонтерів антитерористичної операції за формою № 1-РВ; - оригінал та копію документа, що засвідчує реєстраціюу Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, або сторінки паспорта, в
яку внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з
Державного реєстру, або сторінки паспорта, в якому зроблено відмітку про право
здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта; - довідки (довідку) про відкриття/закриття рахункуфізособою за формою № 4-РВ (додаток 4), призначеного для здійснення благодійної
діяльності (крім рахунків, які були закриті до 21 листопада 2013 року). Документи можуть бути надані особисто, поштою абочерез уповноважену особу. При цьому якщо фізособа подає документи особисто, то
має пред'явити паспорт, поштою - надати копію паспорта.
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР "АКТУАЛЬНІ ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz