П`ятниця, 03.12.2021, 08:18

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ПИТАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ВІД ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ПИТАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ВІД ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ГапонДата: П`ятниця, 28.11.2014, 15:59 | Повідомлення # 16
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Vova ()
Чи є об’єктом оподаткування військовимзбором сума доходу, виплачена фізичній особі — підприємцю за виконання цивільно-правових договорів?
Доброго дня! Дякую за запитання.
З 03.08.2014 р. набрав чинностіЗакон України від 31.07.2014 р. № 1621-VII «Про внесення змін
до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів
України», яким тимчасово, до 01.01.2015 р., запроваджено військовий
збір
. Відповідно до пп. 1.1 п. 161 підрозділу 10розділу XX Податкового кодексу України платниками збору є особи,
визначені п. 162.1 ст. 162 цього Кодексу.
Згідно з цим підпунктом платникамизбору є фізичні особи — резиденти (нерезиденти), які отримують доходи
з джерела їх походження в Україні, та податкові агенти.
Підпунктом 1.2 п. 161 підрозділу 10розділу ХХ Податкового кодексу визначено, що об’єктом оподаткування
збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних
та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які
нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку
з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.
Відповідно до пп. 14.1.48п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу для цілей розділу IV
цього Кодексу заробітна плата — це основна та додаткова заробітна
плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються
(надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму
згідно із законом.
Підпунктом 1.4 п. 161 підрозділу 10розділу XX Податкового кодексу визначено, що нарахування збору
здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 цього Кодексу
для податку на доходи фізичних осіб.
Отже, сума доходу, виплачена фізичнійособі — підприємцю за виконання цивільно-правових договорів,
не підлягає оподаткуванню військовим збором.
 
ГапонДата: П`ятниця, 28.11.2014, 16:01 | Повідомлення # 17
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Vova ()
Якою нормою Податкового кодексу підтверджуєтьсяте, що до податкової декларації з ПДВ можна включити податкову накладну, складену в іншому звітному періоді, ніж у тому,
за який подається декларація?
Відповідно до п. 198.6ст. 198 Податкового кодексу не відносяться до податкового
кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв’язку
з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними
(або підтверджені податковими накладними, оформленими з порушенням
вимог ст. 201 цього Кодексу) чи не підтверджені митними
деклараціями, іншими документами, передбаченими п. 201.11 ст. 201
цього Кодексу.
У разіякщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді
до податкового кредиту суму ПДВ на підставі отриманих податкових
накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних
днів з дати виписки податкової накладної.
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » ПИТАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ВІД ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz