П`ятниця, 03.12.2021, 09:44

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » НОВАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА. ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ. ДЕКЛАРУВАННЯ-2014
НОВАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА. ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ. ДЕКЛАРУВАННЯ-2014
NataliДата: Вівторок, 25.02.2014, 13:35 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Минулого року моя бабушкаоплачувала моє навчання у Виші. Чи може вона  скористатися правом на податкову знижку занавчання?
 
ГапонДата: Вівторок, 25.02.2014, 13:35 | Повідомлення # 17
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата ЖеняСпасова ()
Чи може замість мене  заповнитидекларацію про майновий стан і доходи інший член сім’ї?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Згідно із п.179.5 ст.179 розділу ІУ ПКУ податкова декларація заповнюється платником податку самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником податку здійснювати таке заповнення, у порядку, передбаченому главою 2 розділу ІІ цього Кодексу.
Відповідно до п.179.6 ст. 179 розділу ІУ ПКУ обов’язок щодо заповнення та подання податкової декларації від імені платника податку може покладатися також на інших осіб:
опікуна або піклувальника - щодо доходів, отриманих неповнолітньою особою або особою, визнаною судом недієздатною;
спадкоємців (розпорядників майна, державних виконавців) - щодо доходів, отриманих протягом звітного податкового року платником податку, який помер;
державного виконавця, уповноваженого здійснювати заходи щодо забезпечення майнових претензій кредиторів платника податку, визначеного в установленому порядку банкрутом.
 
ГапонДата: Вівторок, 25.02.2014, 13:37 | Повідомлення # 18
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Николай ()
Чи зберігається право нанарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року на наступні податкові роки?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до пп.166.4.3 п.166.4 ст.166 Податкового кодексу України якщо платник податку до кінця року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
 
МаричкаДата: Вівторок, 25.02.2014, 13:39 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Чи потрібногромадянину, який отримує дохід від надання квартири в оренду і при цьому
щокварталу сплачує податок на доходи, щоквартально подавати податкову
декларацію? Можливо, її достатньо подати раз на рік за підсумками минулого
року?
 
ГапонДата: Вівторок, 25.02.2014, 13:39 | Повідомлення # 20
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Natali ()
Минулого року моя бабушкаоплачувала моє навчання у Виші. Чи може вона  скористатися правом на податкову знижку занавчання?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Платник податку має право включити до податкової знижки суму коштів, сплачених на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати (пп. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу).
Членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. Інші члени сім’ї фізичної особи вважаються такими, що мають другий ступінь споріднення (пп. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу).
Таким чином, якщо навчання студента оплатила його бабуся, яка не є членом сім’ї першого ступеня споріднення, то вона не має права на податкову знижку за навчання.
 
ГапонДата: Вівторок, 25.02.2014, 13:44 | Повідомлення # 21
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Цитата Маричка ()
Чи потрібногромадянину, який отримує дохід від надання квартири в оренду і при цьому щокварталу сплачує податок на доходи, щоквартально подавати податкову декларацію? Можливо, її достатньо подати раз на рік за підсумками минулого року?

Доброго дня! Дякую за запитання.
Відповідно до пп. 170.1.5 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання, то особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету, є платник податку — орендодавець.
При цьому такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету в строки, встановлені Податковим кодексом для квартального звітного (податкового) періоду, а саме: протягом 40 календарних днів після останнього дня такого звітного (податкового) кварталу сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов’язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації. Тобто податкову декларацію потрібно подавати один раз за результатами звітного року до 1 травня.
 
ГапонДата: Вівторок, 25.02.2014, 14:01 | Повідомлення # 22
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5627
Репутація: 0
Шановні платники! Дуже вдячна вам за участь у інтернет-конференції та цікаві запитання.
За більш детальними роз'ясненнями щодо практичного використання норм законодаства ви можете звернутись до фахівців Центру обслуговування платників ДПІ у Зміївському районі за адресою: м.Зміїв, вул.Леніна, 10-а
 
Форум » ФОРУМ ДПІ » ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ » НОВАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА. ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ. ДЕКЛАРУВАННЯ-2014
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz