Неділя, 18.11.2018, 04:14

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Гапон  
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Запитували про декларування доходів
Запитували про декларування доходів
ГапонДата: Понеділок, 15.01.2018, 12:53 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5595
Репутація: 0
Під час чергового сеансу телефонної «гарячої лінії» на запитанняплатників податків відповідав начальник відділу податків і зборів з фізичних
осіб Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Ігор Попенко на тему: «Актуальні питання
щодо декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року».
Абоненти запитували:Який термін подання фізичноюособою податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний рік згідно
ПКУ?
Відповідно допп.49.18.4 п.49.18 ст.49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №
2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), податкова декларація про
майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що
дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1
травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених р.IV ПКУ.Підстави длянарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються
платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня
включно наступного за звітним податкового року (пп.166.1.2 п.166.1 ст.166 р.IV
ПКУ).У яких випадках ФО звільняється від обов’язковогоподання податкової декларації про майновий стан і доходи?Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) платники податку
звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і
доходи (далі – Декларація) в таких випадках:а) незалежно від виду та суми отриманих доходів платниками податку, які:є малолітніми/неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебуваютьна повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на
кінець звітного податкового року;перебувають під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавленняволі, перебувають у полоні або ув’язненні на території інших держав станом на
кінець граничного строку подання декларації;перебувають у розшуку станом на кінець звітного податкового року;перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітногоподаткового року;б) в інших випадках, визначених розд. IV ПКУ.Відповідно до п. 179.2 ст. 179 ПКУ обов’язок платника податку щодоподання Декларації вважається виконаним і Декларація не подається, якщо такий
платник податку отримував доходи:від податкових агентів, які згідно з розд. IV ПКУ не включаються дозагального місячного (річного) оподатковуваного доходу;виключно від податкових агентів незалежно від виду та розмірунарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених
розд. IV ПКУ;від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальномупосвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до розд. IV
ПКУ;у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно до IV ПКУ оподатковуються занульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3
ст. 174 ПКУ.Заякою формою подається декларація про майновий стан і доходи з 01.01.2018?Наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 556 «Про внесеннязмін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859»,
зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.07.2017 за № 821/30689 (далі –
Наказ № 556), який набрав чинності з 31.12.2017, внесені зміни до форми
податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженої наказом
Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859, зареєстрованим у
Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2015 року за № 1298/27743 (далі – Наказ
№ 859).Тобто, фізичні особи, які подають податкову декларацію про майновий стані доходи з 01 січня 2018 року, повинні використовувати форму декларації,
затверджену Наказом № 859 у редакції Наказу № 556.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Запитували про декларування доходів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz