Субота, 21.10.2017, 19:34

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Витрати на лікування: чи можливо включити до податкової
Витрати на лікування: чи можливо включити до податкової
ГапонДата: Понеділок, 02.10.2017, 13:50 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4865
Репутація: 0
Витрати на лікування: чи можливо включити до податкової знижки?02.10.2017 Перелік витрат,дозволених до включення до податкової знижки визначено п.п.166.3.4 п.166.3
ст.166 Податкового кодексу України від 02.10.2010 № 2755-VІ .Зокрема, до податкової знижки включається сумакоштів, сплачених платником податку на користь закладів охорони здоров’я для
компенсації вартості платних послуг з лікування такого платника податку або
члена його сім’ї першого ступеня споріднення, у тому числі для придбання ліків
(донорських компонентів, протезно-ортопедичних пристосувань, виробів медичного
призначення для індивідуального користування інвалідів), а також суму коштів,
сплачених платником податку, визнаного в установленому порядку інвалідом, на
користь протезно-ортопедичних підприємств, реабілітаційних установ для
компенсації вартості платних послуг з реабілітації, технічних та інших засобів
реабілітації, наданих такому платнику податку або його дитині-інваліду у
розмірах, що не перекриваються виплатами з фондів загальнообов’язкового
державного соціального медичного страхування.Відповідно до п.1 розд. ХІХ ПКУ п.п.166.3.4п.166.3 ст.166 ПКУ набирає чинності з 1 січня року, наступного за роком, у
якому набере чинність закон про загальнообов’язкове державне соціальне медичне
страхування.Станом на 01 січня 2016 року закон прозагальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування чинності не набрав,
тобто податкова знижка на витрати, понесені платником податку на користь
закладів охорони здоров’я для компенсації вартості платних послуг з лікування
такого платника податку або члена сім’ї першого ступеня споріднення
(п.п.166.3.4 п.166.3 ст.166 ПКУ), за наслідками 2016 року платникам не
надається.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Витрати на лікування: чи можливо включити до податкової
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz