Субота, 21.10.2017, 19:30

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Особливості заповнення додатка до критеріїв
Особливості заповнення додатка до критеріїв
ГапонДата: П`ятниця, 22.09.2017, 11:17 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4865
Репутація: 0
Особливостізаповнення додатка до критеріїв блокування податкової накладної22.09.2017 Чи заповнюється додатокдо критеріїв блокування податкової накладної, якщо отримано аванс за товари,
постачання яких не відбулося?Відповідно до п. 201.16 ст.201 Податкового кодексу України (далі - ПКУ)
з 01.07.2017 реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування
(далі - ПН/РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі -
ЄРПН) може бути зупинена у разі відповідності такої ПН/РК сукупності
критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК
в ЄРПН.Платник податку у разі отриманняквитанції про зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН має право подати
інформацію на розгляд комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає
рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації
згідно з додатком (Таблиця даних платника податків) до Критеріїв оцінки
ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової
накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних,
затверджених наказом Міністерства фінансів України від
13.06.2017 №567 зі змінами. При заповненні Таблиці даних платника
податків (далі - Таблиця) зазначаються вид економічної діяльності
відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010),
код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Державним
класифікатором продукції та послуг ДК 016:2010 (зі змінами, затвердженими
наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від
16.02.17 №211).При цьому відповіднодо п.201.1 ст.201 ПКУ одним з обов’язкових реквізитів ПН є код
товару згідно з УКТ ЗЕД. Платники податків, крім випадків постачання
підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають
право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД неповністю, але не менше, ніж
чотири перших цифри відповідного коду.Тобто, при заповненніТаблиці у разі отримання попередньої оплати за товари, постачання яких ще
не відбулося, у платника податку наявна вся необхідна інформація.Отже, отримання попередньої оплати за товари,постачання яких ще не відбулося, не позбавляє платника податку права навести
у Таблиці інформацію щодо товарів, відносно яких вона отримана.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Особливості заповнення додатка до критеріїв
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz