Четвер, 21.09.2017, 21:22

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Які суми не включаються до складу доходу юридичної особи
Які суми не включаються до складу доходу юридичної особи
ГапонДата: П`ятниця, 08.09.2017, 11:14 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4746
Репутація: 0
Які суми не включаються до складу доходу юридичної особи – платникаєдиного податку?08.09.2017Відповідно до п. 292.11 ст. 292 Податковогокодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі
– ПКУ) до складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:1) суми податку на додану вартість;2) суми коштів, отриманих за внутрішнімирозрахунками між структурними підрозділами платника єдиного податку;3) суми фінансовоїдопомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12
календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів;4) суми коштів цільового призначення, що надійшли від Пенсійного фонду таінших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з
бюджетів або державних цільових фондів, у тому числі в межах державних або
місцевих програм;5) суми коштів (аванс,передоплата), що повертаються покупцю товару (робіт, послуг) - платнику єдиного
податку та/або повертаються платником єдиного податку покупцю товару (робіт,
послуг), якщо таке повернення відбувається внаслідок повернення товару,
розірвання договору або за листом-заявою про повернення коштів;6) суми коштів, щонадійшли як оплата товарів (робіт, послуг), реалізованих у період сплати інших
податків і зборів, встановлених ПКУ, вартість яких була включена до доходу
юридичної особи при обчисленні податку на прибуток підприємств;7) суми податку надодану вартість, що надійшли у вартості товарів (виконаних робіт, наданих
послуг), відвантажених (поставлених) у період сплати інших податків і зборів,
встановлених ПКУ;8) суми коштів та вартість майна, внесенізасновниками або учасниками платника єдиного податку до статутного капіталу
такого платника;9) суми коштів участині надмірно сплачених податків і зборів, встановлених ПКУ, та суми єдиного
внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що повертаються
платнику єдиного податку з бюджетів або державних цільових фондів;10) дивіденди,отримані платником єдиного податку - юридичною особою від інших платників
податків, оподатковані в порядку, визначеному ПКУ.Довідково: Загальнодоступнийінформаційно–довідковий ресурс (категорія 108.01.02).
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Які суми не включаються до складу доходу юридичної особи
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz