Четвер, 21.09.2017, 21:26

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи може фізична особа – засновник юридичної особи застосуват
Чи може фізична особа – засновник юридичної особи застосуват
ГапонДата: Понеділок, 04.09.2017, 11:25 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4746
Репутація: 0
Чи може фізична особа – засновник юридичної особи застосувати пільгу зісплати податку на нерухоме майно, до об’єкта житлової нерухомості, за адресою
якого зареєстрована така юридична особа?04.09.2017Відповідно до п.п. 266.4.3 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України від02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі –ПКУ) пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної
ділянки, не надаються, зокрема, на об’єкти оподаткування, що використовуються
їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг,
використовуються у підприємницькій діяльності).Пунктом 63.3 ст. 63ПКУ визначено, що платники податків з метою проведення податкового контролю
підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за
місцезнаходженням юридичної особи, відокремлених підрозділів юридичної особи,
місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування
(реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів
оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які
провадиться діяльність (неосновне місце обліку). Податковою адресою платника
податків – фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться
на облік як платник податків у контролюючому органі п. 45.1 ст. 45 ПКУ).Податковою адресоююридичної особи (відокремленого підрозділу юридичної особи) є місцезнаходження
такої юридичної особи, відомості про що містяться у Єдиному державному реєстрі
юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (п. 45.2
ст. 45 ПКУ).При цьому, відповідно до ст. 93 Цивільного кодексу України від 16 січня2003 року № 435-IV зі змінами та доповненнямимісцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи
розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної
особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.Отже, фізична особа –засновник юридичної особи не може застосувати пільгу зі сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до об’єкта житлової нерухомості
за адресою якого зареєстрована дана юридична особа.З цим та іншимироз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступномуінформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 106.05)
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи може фізична особа – засновник юридичної особи застосуват
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz