Понеділок, 25.06.2018, 04:09

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Гапон  
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи повинен платник податків узгоджувати з контролюючим
Чи повинен платник податків узгоджувати з контролюючим
ГапонДата: Вівторок, 16.05.2017, 11:38 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5464
Репутація: 0
Чи повинен платник податків узгоджувати зконтролюючим органом здійснення операцій з майном, яке перебуває у податковій
заставі?
Платник податків можевідчужувати майно, що перебуває у податковій заставі, тільки за згодою
контролюючого органу, а також у разі, якщо контролюючий орган впродовж десяти
днів з моменту отримання від платника податків відповідного звернення не надав
такому платнику податків відповіді щодо надання (ненадання) згоди.У разі здійсненняоперацій з майном, яке перебуває у податковій заставі, без попередньої згоди
контролюючого органу платник податків несе відповідальність відповідно до
закону  (п. 92.3 ст. 92 ПКУ).
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи повинен платник податків узгоджувати з контролюючим
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz