Неділя, 27.05.2018, 11:55

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Гапон  
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи дозволяється уступка грошового зобов’язання
Чи дозволяється уступка грошового зобов’язання
ГапонДата: Вівторок, 16.05.2017, 11:38 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5403
Репутація: 0
Чи дозволяється уступка грошового зобов’язання абоподаткового боргу платника податків третім особам?Згідно з п. 87.7 ст.87Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ забороняється
будь-яка уступка грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків
третім особам. Положення цього пункту не поширюються на випадки, коли гарантами
повного та своєчасного погашення грошових зобов’язань платника податків є інші
особи, якщо таке право передбачено ПКУ.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи дозволяється уступка грошового зобов’язання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz