Вівторок, 21.11.2017, 22:58

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Яким чином фізичним особам, які переселились з окупованої
Яким чином фізичним особам, які переселились з окупованої
ГапонДата: Вівторок, 16.05.2017, 11:32 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 5010
Репутація: 0
Яким чином фізичним особам, які переселились з окупованої територіїотримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі?16.05.2017За зверненням платника податків, його законного представника абоуповноваженої особи контролюючий орган видає документ, що засвідчує реєстрацію
у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний
реєстр), крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від
прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та
повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті.Для отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі,фізична особа пред’являє документ, що посвідчує особу, який містить прізвище,
ім’я, по батькові, дату народження, місце народження, місце проживання (країна,
область, район, населений пункт). Також, за бажанням особи документ, щозасвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, може бути виданий законному представнику
чи уповноваженій особі за наявності документа, що посвідчує особу такого
представника, та документа, що посвідчує особу довірителя, або його ксерокопії
(з чітким зображенням), а також довіреності, засвідченої у нотаріальному
порядку, на видачу такого документа (після пред’явлення повертається) та її
копії.Документ, що засвідчуєреєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом п’яти робочих днів з дня
звернення фізичної особи, її законного представника або уповноваженої особи до
контролюючого органу за місцем проживання фізичної особи, або за місцем
отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.Фізичні особи –громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або
тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання
доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за
отриманням документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, до
будь-якого контролюючого органу.Пунктом 4 ст. 6 ЗаконуУкраїни від 15 липня 2014 року № 1207-VII «Про забезпечення прав і свобод
громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»
визначено, що за зверненням громадян України, які проживають на тимчасово
окупованій території або переселилися з неї, за місцем їх перебування
оформляються та видаються територіальними підрозділами Державної міграційної
служби України (далі – ДМС) довідки, що підтверджують місце їх перебування.
Зразок такої довідки затверджений наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 26.09.2014 № 997.Відповідно до ЗаконуУкраїни від 20 жовтня 2014 року № 1706- VII «Про забезпечення прав і свобод
внутрішньо переміщених осіб» факт внутрішнього переміщення підтверджується
довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Така довідка видається
структурними підрозділами з питань соціального захисту населення відповідно до
Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної
особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 №
509 (із змінами та доповненнями).Таким чином, у разівтрати (зіпсування) документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі,
громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території або
переселилися з неї, а також внутрішньо переміщені особи (Донецьк, Луганськ, ВЕЗ
”Крим” тощо) з метою отримання такого документа, можуть звернутися до
контролюючого органу за місцем проживання або за місцем отримання доходів, або
за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування та пред’явити документ, що
посвідчує особу. Які не мають постійного місця проживання в Україні або
тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання
доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, – до будь-якого
контролюючого органу.Громадяни України, якіпроживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, та які
отримали в органах ДМС довідку, що підтверджує місце їх перебування, а також
внутрішньо переміщені особи, які отримали в структурних підрозділах з питань
соціального захисту населення довідку про взяття на облік внутрішньо
переміщеної особи, у разі звернення до контролюючих органів для отримання
документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, пред’являють паспорт
громадянина України та зазначені довідки.З цим та іншимироз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступномуінформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 119.09).
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Яким чином фізичним особам, які переселились з окупованої
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz