Неділя, 28.05.2017, 10:30

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Як оподатковуються ПДВ операції з постачання конфіскованого
Як оподатковуються ПДВ операції з постачання конфіскованого
ГапонДата: Вівторок, 16.05.2017, 11:22 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4290
Репутація: 0
Як оподатковуються ПДВ операції з постачання конфіскованого майна,знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним?16.05.2017Згідно з п.п.185.1 ст.185Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VIзі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування податком на
додану вартість (ПДВ) є операції платників податку з постачання товарів, місце
постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті
186 ПКУ.Відповідно до п.п.197.1.26 п.197.1 ст.197 ПКУвід оподаткування ПДВ звільняються операції з передачі конфіскованого майна,
знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним, майна, за яким не звернувся
власник до кінця строку зберігання, та майна, що за правом успадкування чи на
інших законних підставах переходить у власність держави (у тому числі майна,
визначеного у ст.184 Митного кодексу України), у розпорядження державних
установ або організацій, уповноважених здійснювати їх збереження або постачання
згідно із законодавством, а також операції з безоплатної передачі зазначеного в
цьому пункті майна у випадках, визначених законодавством, у володіння і
користування державних органів, установ (організацій), які утримуються за
рахунок бюджетних коштів, а також закладів, в яких виховуються діти-сироти та
діти, позбавлені батьківського піклування, дитячих будинків сімейного типу,
прийомних сімей.Операції з подальшого постачання зазначенихтоварів оподатковуються на загальних підставах.Водночас пунктом 197.5 ст.197 ПКУ визначено,що звільнення від оподаткування, передбачене п.197.1 ст.197 ПКУ, не поширюється
на операції з підакцизними товарами, зазначеними у розділі VI «Акцизний
податок» ПКУ.Відповідне питання тавідповідь на нього розміщене у підкатегорії 101.04 Бази знань, що знаходиться
на сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного
веб-порталу ДФС України за посиланням http://zir.sfs.gov.ua у розділі«ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ З БАЗИ ЗНАНЬ».
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Як оподатковуються ПДВ операції з постачання конфіскованого
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz