Субота, 23.09.2017, 19:59

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Хто є платниками збору за місця для паркування транспортних
Хто є платниками збору за місця для паркування транспортних
ГапонДата: Середа, 10.05.2017, 11:27 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4772
Репутація: 0
Хто є платниками збору за місця для паркування транспортних засобів таякий порядок встановлення переліку спеціальних земельних ділянок із
забезпечення паркування?10.05.2017 Відповідно до п.п.2681.1.1п.2681.1. ст.2681 розділуХІІ «Податок на майно» Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі
змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками збору за місця для паркування
транспортних засобів є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва),
фізичні особи – підприємці, які згідно з рішенням сільської, селищної або
міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із
законом та перспективним планом формування територій громад організовують та
провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на
майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.Перелік спеціальних земельних ділянок,відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування
транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа,
технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів,
затверджується рішенням сільської, селищної або міської ради або ради
об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та
перспективним планом формування територій громад про встановлення збору.Таке рішення разом зпереліком осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із
забезпечення паркування транспортних засобів, надається виконавчим органом
сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що
створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад
контролюючому органу в порядку, встановленому розділом I ПКУ (п.п.2681.1.2п.2681.1 ст. 2681 ПКУ).Згідно з п.п.12.3.3 п.12.3 ст.12 розділу І«Загальні положення» ПКУ копія прийнятого рішення про встановлення місцевих
податків чи зборів надсилається у десятиденний строк з дня оприлюднення до
контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних
місцевих податків та зборів.Відповідне питання тавідповідь на нього розміщене у підкатегорії 122.01 Бази знань, що знаходиться
на сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного
веб-порталу ДФС України за посиланням http://zir.sfs.gov.ua у розділі«ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ З БАЗИ ЗНАНЬ».
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Хто є платниками збору за місця для паркування транспортних
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz