Вівторок, 26.09.2017, 05:50

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Сума допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності,
Сума допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності,
ГапонДата: П`ятниця, 21.04.2017, 11:24 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4772
Репутація: 0
Сума допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, пов’язаною знещасним випадком на виробництві: чи є базою нарахування ЄВ?21.04.2017Відповідно до п. 2 ст. 15Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із
змінами і доповненнями (далі – Закон) роботодавець зобов’язаний, зокрема
надавати та оплачувати застрахованим особам у разі настання страхового випадку
відповідний вид матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг
згідно із Законом.Згідно з абзацом сьомимп. 1 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державнесоціальне страхування» (далі – Закон №2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове
державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є роботодавці (страхувальники) –
підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману
працю, військові частини та органи, які виплачують, зокрема допомогу по тимчасовій
непрацездатності особам, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності.Нормами частини п’ятоїст. 8 Закону №2464 визначено, що ЄВ для всіх платників ЄВ (крім пільгових
категорій) встановлюється у розмірі 22 відсотків до визначеної ст. 7 Закону №2464
бази нарахування ЄВ.Базою нарахування ЄВ дляплатників, зазначених в абзаці сьомому п. 1 частини першої ст. 4 Закону №2464,
є, зокрема, сума оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, що
здійснюється за рахунок коштів роботодавця, та допомоги по тимчасовій
непрацездатності.Отже, сума допомоги узв’язку з тимчасовою втратою працездатності, пов’язаною з нещасним випадком на
виробництві, є базою нарахування ЄВ.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Сума допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності,
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz