Середа, 23.08.2017, 09:57

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Як обрати спрощену систему оподаткування новоствореному
Як обрати спрощену систему оподаткування новоствореному
ГапонДата: П`ятниця, 14.04.2017, 10:43 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4626
Репутація: 0
Як обрати спрощену систему оподаткування новоствореному підприємцю?13.04.2017 - Головне управління ДФС у ХарківськійобластіГУ ДФС у Харківській області нагадує, щоновостворені фізичні особи – підприємці для обрання спрощеної системи
оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої
групи, повинні подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування до
закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація.Зареєстровані вустановленому порядку фізичні особи - підприємці, які до закінчення місяця, в
якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної
системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленоїдля першої або другої групи, вважаютьсяплатниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у
якому відбулася державна реєстрація (п.п. 298.1.2 п. 298.1 ст. 298 ПКУ).Зареєстровані вустановленому законом порядку суб’єкти господарювання (новостворені), які
протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної
системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленоїдля третьої групи, яка не передбачає сплату податку надодану вартість, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної
реєстрації.  Якщо суб'єктгосподарювання відразу у місяць реєстрації не скористався своїм правом перейти
на спрощену систему оподаткування, то така можливість у нього буде у наступному
кварталі. Для цього потрібно подати заяву до контролюючого органу не пізнішеніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.Але прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування можливо
тільки один раз протягом календарного року.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Як обрати спрощену систему оподаткування новоствореному
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz