Субота, 24.06.2017, 17:44

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » ЗДАВАННЯ ПАЮ В ОРЕНДУ: ЧИ ПОТРІБНО ДЕКЛАРУВАТИ ДОХОДИ?
ЗДАВАННЯ ПАЮ В ОРЕНДУ: ЧИ ПОТРІБНО ДЕКЛАРУВАТИ ДОХОДИ?
ГапонДата: Понеділок, 10.04.2017, 15:44 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4403
Репутація: 0
Маю пай, який здаю в оренду фермерськомугосподарству. Чи зобов’язаний я подавати декларацію про майновий стан і доходи
та сплачувати податки?До загальногомісячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається,
зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове
володіння та/або користування). Відповідно до пп. 170.1.1 п. 170.1 ст. 170 ПКУ
податковим агентом платника податку - орендодавця щодо його доходу від надання
в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки
(паю), майнового паю є орендар.
При цьому об’єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати,
зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж мінімальна сума орендного
платежу, встановлена законодавством з питань оренди землі. Податковий агент,
який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку,
зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок.
Відповідно до п. 167.1 ст. 167 ПКУ ставка податку становить 18 відсотків бази
оподаткування. Крім того, згідно з пп. 1.2 п. 161 підрозділу 10 розділу XX цього Кодексуорендна плата є об'єктом оподаткування військо­вим збором. Ставка збору
становить 1,5% об'єкта оподаткування.  Утримання суми військового збору з
орендної плати також здійснює податковий агентОтже, якщо у фізичної особи відсутні іншіпідстави подання декларації, і обов’язок по сплаті податку з доходів фізичних
осіб та військового збору за зданий в оренду земельний пай виконаний орендарем,
то декларувати такий дохід не потрібно.
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » ЗДАВАННЯ ПАЮ В ОРЕНДУ: ЧИ ПОТРІБНО ДЕКЛАРУВАТИ ДОХОДИ?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz