Середа, 28.06.2017, 16:06

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи є обов’язковим застосування РРО для підприємців
Чи є обов’язковим застосування РРО для підприємців
ГапонДата: Понеділок, 10.04.2017, 15:33 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4427
Репутація: 0
Чи є обов’язковим застосування РРО для підприємців - платників єдиногоподатку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів?06.04.2017Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчихактів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017
році» (далі – Закон № 1791) внесено, зокрема зміни до п. 296.10 ст. 296
Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІіз змінами та доповненнями (далі – ПКУ), відповідно до якого реєстратори
розрахункових операцій (далі – РРО) не застосовуються платниками єдиного
податку першої, другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно
від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не
перевищує 1000000 гривень.Норми п. 296.10 ст.296 ПКУ не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію
технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.Разом з тим, п. 6 ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування
реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування
та послуг» в редакції Закону № 1791 (далі – Закон № 265) встановлено, що РРО та
розрахункові книжки не застосовуються під час продажу товарів (крім технічно
складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) (наданні
послуг) фізичними особами – підприємцями, які належать відповідно до ПКУ до
груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО.Відповідно до ст. 2Закону № 265 термін «технічно складні побутові товари, що підлягають
гарантійному ремонту» для цілей Закону № 265 вживається у значенні, наведеному
в Законі України «Про захист прав споживачів». Перелік груп технічно складних
побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або
гарантійній заміні, в цілях застосування РРО встановлюється Кабінетом Міністрів
України.При цьому, абзацомтретім п. 6 розд. II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 1791, який
набрав чинності з 01.01.2017, установлено, що Кабінету Міністрів України у
тримісячний строк з дня набрання чинності Законом № 1791 необхідно прийняти
нормативно-правові акти, необхідні для реалізації Закону № 1791.Враховуючи викладеневище, норми, передбачені п. 296.10 ст. 296 ПКУ та п. 6 ст. 9 Закону № 265 в
частині застосування РРО фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного
податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що
підлягають гарантійному ремонту, будуть застосовуватися з дати набрання
чинності нормативно-правового акта, яким буде затверджено перелік таких
побутових товарів.З цим та іншимироз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступномуінформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 109).
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Чи є обов’язковим застосування РРО для підприємців
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz