Четвер, 17.08.2017, 19:15

null   Зміївська районна рада         null
Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Гапон 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Хто відноситься до членів сім’ї першого та другого ступеня
Хто відноситься до членів сім’ї першого та другого ступеня
ГапонДата: Понеділок, 10.04.2017, 15:30 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Модератори
Повідомлень: 4595
Репутація: 0
Хто відноситься до членів сім’ї першого та другого ступеня споріднення?07.04.2017Відповідно до п.п.14.1.263 п. 14.1 ст. 14 розд. І Податкового кодексу України від 02 грудня 2010
року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) членами сім’ї фізичної
особи першого ступеня споріднення для цілей розд. IV ПКУ вважаються її батьки,
її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.Членами сім’ї фізичноїособи другого ступеня споріднення для цілей розд. IV ПКУ вважаються її рідні
брати та сестри, її баба та дід з боку матері і з боку батька, онуки.З цим та іншими роз’ясненнямиможна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФСУкраїни (данероз’яснення у категорії 103.01).
 
Форум » Оголошення ДПІ » Оголошення ДПІ » Хто відноситься до членів сім’ї першого та другого ступеня
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz